Žilina

Objednajte sa

Morpheus8

Naša klinika medzi prvými na Slovensku prináša revolučné prístrojové ošetrenie Morpheus8 od InMode. Ide o jednu z najúčinnejších procedúr na svete, ktorej výsledkom je dlhodobý viditeľne omladzujúci efekt!

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám možnosti ako spomaliť starnutie a omladiť svoju pokožku.

Chcem zlepšiť stav svojej pleti, dodať jej pružnosť a prirodzené zdravie.

Bežne dostupné anti-aging prípravky mi nezaberajú, potrebujem odborné ošetrenie.

Mám pocit, že moja pleť rýchlo starne, chcem proces spomaliť.

A mnohé iné...

Je čas prestať sa trápiť!

Záväznú objednávku môžte zrealizovať telefonicky PO-PI medzi 8:00-18:00h na

+421 948 293 965, +421 41/270 8888
objednavky@dermabelle.sk
alebo cez

Objednávkový formulár

Charakteristika

Morpheus8 je estetický prístroj, ktorý kombinuje rádiofrekvenčnú technológiu a mikroihly na zlepšenie textúry pokožky a zvýšenie jej elasticity. Výsledkom je redukcia vrások, jaziev a celkové vyhladenie pokožky.

Rádiofrekvenčná technológia prístroja preniká hlboko do tkanív a generuje teplo. To vedie k zvýšeniu produkcie kolagénu a elastínu v koži, čím sa zlepšuje jej textúra a vzhľad. Mikroihhy na prístroji slúžia na aplikáciu rádiofrekvenčnej energie do konkrétnych hĺbok v pokožke, čo umožňuje presnejšiu a cielenú liečbu. Jedinečnými vlastnosťami tohto ošetrenia je jeho možnosť využitia aj pre tmavšie typy pokožky s minimálnym rizikom pozápalovej pigmentácie, ktorá je bežná pri iných metódach resurfacingu.

Trvanie
ošetrenia

30 - 60 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Prestaňte sa trápiť!

Liečba / aplikácia

Morpheus8 sa najčastejšie používa na oblasti tváre, krku a dekoltu. Môže byť tiež použitý na iné časti tela, napríklad oblasť nad kolenami. Zákrok sa vykonáva pod lokálnou anestéziou a trvá zvyčajne od 30 minút do jednej hodiny, v závislosti od veľkosti a počtu ošetrených oblastí.

Prvotné výsledky sú viditeľné po niekoľkých týždňoch, konečné výsledky sa zvyčajne dostavia po niekoľkých mesiacoch, keď sa koža úplne zotaví a vyprodukuje nový kolagén. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov sa odporúča absolvovať sériu dvoch alebo troch ošetrení, ktoré sa môžu opakovať po 6 týždňoch.

Výhody liečby

  • Viditeľné, dlhodobé účinky
  • Neinvazívna metóda
  • Bezpečná procedúra
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Nezanecháva jazvy
  • Ošetrenie bez vedľajších účinkov

After Care

Po každom ošetrení by malo nasledovať obdobie rekonvalescencie, ktoré môže trvať až niekoľko týždňov, počas ktorého by ste sa mali vyhýbať nadmernej expozícii slnečnému žiareniu (chrániť sa SPF faktorom) a dodržiavať naše dohodnuté odporúčania.

Naša starostlivosť o vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám