Žilina

Objednajte sa

Peelingové ošetrenia

Zlepšite celkový vzhľad vašej pokožky pomocou peelingu. Peeling vám pomôže zjemniť a vyhladiť vašu pokožku, vrátiť jej hydratáciu a slúži tiež ako prevencia pred starnutím pleti. Zbaví vás všetkých odumretých a zrohovatelých častí na pokožke a prostredníctvom exfoliácie dodá pokožke mladistvý vzhľad a jemnosť.

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby, ako spomaliť starnutie mojej pleti.

Chcem sa zbaviť jaziev po akné.

Mám pokožku so sklonom k mastnote alebo dehydratácii.

Moja pokožka má nerovnomernú pigmentáciu.

Mám pokožku so sklonom k mastnote alebo dehydratácii.

Moja pokožka má nerovnomernú pigmentáciu.

A mnohé iné...

Je čas prestať sa trápiť!

Záväznú objednávku môžte zrealizovať telefonicky PO-PI medzi 8:00-18:00h na

+421 948 293 965, +421 41/270 8888
objednavky@dermabelle.sk
alebo cez

Objednávkový formulár

Charakteristika

Prírodný bylinkový peeling Green Peel

Ide o jeden z najúčinnejších prírodných peelingov a zároveň jeden z najobľúbenejších zákrokov po celom svete. Základom tohto zákroku je zmes s obsahom enzýmov, minerálov a vitamínov, ktorá pomáha s rôznymi kožnými problémami. Úspech tohto ošetrenia je dokázaný nielen vedeckými štúdiami a výskumom, jeho mimoriadna kvalita bola niekoľkokrát ocenená aj dermatologickými odborníkmi. Jeho výsledky sú jedinečné a bezkonkurenčné.

BioRePeel CL3

BioRePeel CL3 je inovatívna metóda založená na biostimulačnom, revitalizačnom a peelingovom účinku. Účinne pôsobí proti nedokonalostiam pokožky ako sú čierne bodky, akné alebo jazvičky po akné a poškodeniu pokožky, spôsobenému slnečným žiarením. Ide o dvojfázový peeling s bunkovým obratom, čo má za následok celkové omladenie pokožky. Skladá sa z lipofilnej fázy, ktorá zvyšuje hydratáciu a obnovuje kožnú bariéru a hydrofilnej fázy, ktorá redukuje jemné línie a pôsobí na odstránenie čiernych bodiek, jazvičiek a iných nedokonalostí.

BIOMATRIX

Ošetrenie, ktoré spočíva v nanášaní jednotlivých zložiek pomocou protokolov.

Retinolový peeling

Retinolový peeling je typ chemického peelingu. Ako exfoliačný prostriedok používa vitamín A, ktorý zanecháva pokožku jemnú, hladkú a žiarivú.

Trvanie
ošetrenia

od 45 min

Počet
sedení

3 - 5 sedení

Opakovanie
ošetrenia

Raz ročne

Prestaňte sa trápiť!

Liečba / aplikácia

Prírodný bylinkový peeling Green Peel

Po dôkladnej analýze pokožky sa bylinková zmes intenzívne vmasíruje do pokožky, čím sa stimuluje jej obnova. Účinok sa dostaví po približne piatich dňoch v závislosti od štruktúry pokožky.

BioRePeel CL3

Ošetrenie sa odporúča vykonávať každých 7-12 dní po dobu minimálne 4 sedení pre BioRePeel CL3 FND a každých 10-15 dní pre BioRePeel CL3 BODY.

BIOMATRIX

Ide o neinvazívne ošetrenie, ktoré prebieha na základe jednotlivých protokolov.

RETINOLOVÝ PEELING

Pripravujeme.

Výhody liečby

  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Bez vedľajších účinkov
  • Všestranná liečba
  • Jednoduchá aplikácia
  • Vhodná aj pre tehotné ženy

After Care

Pri návšteve kliniky vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám