Trenčín

Objednajte sa

25

rokov skúseností

Slová zakladateľky

V oblasti dermatokozmetiky pôsobím už od roku 1998. Za viac ako 20 rokov mi rukami prešlo tisíce spokojných klientov. Naučila som sa rozumieť ich potrebám a postupovať tak, aby som im prinášala kvalitu a odbornosť, ktorú potrebujú.

Prečo práve
DERMABELLE?

Názov je inšpirovaný mnou, mojím postojom k životu a mojou starostlivosťou o seba. Veľkou túžbou, ktorú som mala, bolo odovzdať kúsok svojej osobnosti a lásky do vytvorenia svojej firmy, do vytvorenie kliniky DERMABELLE, a zároveň preniesť túto energiu k Vám, mojim klientom, priateľom.

Klinika DERMABELLE vznikla poctivou prácou, profesionalitou a neustálym zlepšovaním našich služieb. Pracujeme s najkvalitnejšími kozmetickými produktami, ktoré získali niekoľko svetových ocenení. Ponúkame špičku v prístrojovej technológii. Zakladáme si na osobitnom prístupe ku každému klientovi a neprestávame sa vzdelávať. Vďaka tejto kombinácii môžeme poskytovať kvalitu a odbornú škálu zákrokov pre ženy aj pre mužov.

O čom je
DERMABELLE?

Žijeme v dynamickom svete, v ktorom sa všetko premieňa a formuje neuveriteľne rýchlo. Tak je to aj s nami a našou krásou. Snažíme sa spomaliť, zmierniť, častokrát až zastaviť proces starnutia. Dnešná doba nám ukazuje skreslený a striktný pohľad na ženskú i mužskú krásu. To, že nezapadáme do „ideálu“ žien a mužov, ktoré a ktorí sú sledovaní a obdivovaní, v nás často vyvoláva pocit bezmocnosti. Zmenou, ktorú chceme dosiahnuť, potláčame seba, vzďaľujeme sa svojej jedinečnosti. Mojím cieľom nie je pôsobenie veku zastavovať. Ide totiž o súčasť krásy - krásy života aj nás samotných.

A o tom je DERMABELLE. O kráse a elegantnom starnutí. Práve preto sa zameriavame na pravidelnú starostlivosť a prevenciu. Niekedy stačí naozaj málo na to, aby sme sa cítili krásne a sebavedomo. Často však to, čo vidíme na druhých zvonka, je odrazom ich vnútra. Aj 50 ročný muž môže mať vrásky hlboko vryté v tvári a naopak, 82 ročná žena tvár rozjasnenú a žiarivú ako mladé dievča. Preto tak, ako je dôležité starať sa o čistotu a zdravie našej pleti, tak je dôležité starať sa o seba aj zvnútra, o to, aby sme sa mali dobre.

Slová na záver

Chcela by som z celého srdca poďakovať všetkým našim zákazníkom za vernosť, dôveru a spokojnosť. Sme nesmierne vďační, že môžeme budovať a tvoriť tento krásny projekt spolu s Vami.

S láskou, DERMABELLE

Ing. Monika Papučíková

zakladateľka estetickej kliniky
DERMABELLE