Žilina

Objednajte sa

Ruky

Trápia Vás ruky?

Pozrite si problémy, s ktorými Vám vedia naši odborníci pomôcť.
Je čas prestať sa trápiť!

Suchá pokožka

na rukách môže spôsobovať nepríjemné pocity napnutia a svrbenie. Tento problém postihuje ľudí všetkých vekových kategórií. Má mnoho príčin, no existuje viacero spôsobov na jej hydratáciu a znovuoživenie.

Pigmentové, starecké škvrny

sú lokálne, tmavšie miesta na pokožke. Je to prejav nepravidelnej pigmentácie a spôsobuje estetický problém. Odborným posúdením zistíme o aký typ nepravidelnej pigmentácie ide a na základe toho navrhneme vhodné ošetrenie.

Ochabnutá pokožka

je spôsobená najmä zníženou tvorbou kolagénu a elastínu. Problematické oblasti pokožky Vám posúdime a zvolíme vhodné procedúry a metódy tak, aby sa aktivovali bunky potrebné pre obnovu tvorby kolagénu a vypnutie pleti.

Viditeľné známky starnutia

sú spôsobené pribúdajúcim vekom, kedy sa znižuje tvorba kolagénu a pokožka stráca svoju pružnosť a sviežosť. Medzi našimi službami nájdete rôzne ošetrenia vhodné na spomalenie starnutia a redukciu známok starnutia.

Máte záujem o naše služby, ale neviete, ktorá by mohla byť pre Vás tá pravá?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Príďte na konzultácie

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.