Žilina

Objednajte sa

Zbavte sa
chĺpkov na tvári
vďaka laserovej epilácii!

Napriek tomu, že ochlpenie je na tvári bežné, v niektorých prípadoch ide o nepríjemný estetický problém, ktorý je potrebné odborným spôsobom odstrániť.

Objednajte sa

Dôvody pre návštevu

Obťažuje ma nadmerná tvorba chĺpkov na tvári.

Nechcem si stále holiť chĺpky na tvári, hľadám ošetrenie s dlhotrvajúcim účinkom.

Chcem sa cítiť príťažlivo bez ochlpenia na tvári.

A mnohé iné...

Je čas prestať sa trápiť!

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Naše ošetrenia

Naši odborníci pre Vás určia to najvhodnejšie ošetrenie.
Pozrite si výber z ošetrení na našej klinike:

Charakteristika

Pri nadmernej produkcii mužských hormónov (androgénov) vzniká neželané ochlpenie, ktoré nepôsobí esteticky príťažlivo. Ochlpenie na tvári sa dá odstrániť holením, čo je časovo náročnejšie a pracnejšie alebo u nás, laserovou metódou s dlhotrvajúcim účinkom.

Laserová epilácia špičkovým Alexandrovitým laserom Candela GentleLase PRO U je takmer bezbolestná metóda odstraňovania chĺpkov, pri ktorej laserový lúč prechádza kožou až ku vlasovej cibuľke. Premenou na tepelnú energiu spôsobí trvalé zničenie cibuľky chĺpku v aktívnej fáze rastu (preto sa musia jednotlivé zákroky po 4-5 týždňoch opakovať). Pokožka je počas zákroku chránená dynamickým chladiacim systémom DYNAMIC COOLING DEVICE (DCD), čím sa stáva zákrok komfortný. Vzhľadom k citlivému miestu ochlpenia, ktorým je tvár, musí ošetrenie vykonávať skúsený špecialista.

Príčiny vzniku

Na vzniku ochlpenia na tvári sa môže podieľať mnoho faktorov. Poznanie ich príčin Vám môže pomôcť s urýchlením liečenia:

  • Užívanie niektorých liekov
  • Prebytok mužských hormónov

Vitajte u nás

Ponúkame Vám