Žilina

Objednajte sa

Vlasy

Trápia Vás vlasy?

Pozrite si problémy, s ktorými Vám vedia naši odborníci pomôcť.
Je čas prestať sa trápiť!

Vypadávanie,
strata hustoty vlasov

môžu byť spôsobené viacerými faktormi. Základom riešenia tohto problému je dôkladná konzultácia a vyšetrenie, aby sme správne určili dôvod vypadávania vlasov a zvolili ten najlepší postup pre Vás.

Lámavé a slabé vlasy

sú bežným problémom, ktorý postihuje mnoho ľudí. Príčiny môžu byť rôzne, preto Vám poskytneme individuálne poradenstvo a nájdeme vhodné procedúry na obnovenie sily a zdravia vašich vlasov.

Podpora regenerácie

pomáha zlepšiť stav poškodených vlasov a podporuje obnovu ich zdravia, rastu a sily. Naša klinika ponúka regeneračné procedúry, ktoré dodajú vašim vlasom potrebné látky podľa vašej individuálnej potreby.

Doplnenie výživy

je dôležitou súčastou starostlivosti o vlasy. Nedostatočne vyživené vlasy sú oslabené a náchylnejšie na poškodenie. Doprajte svojim vlasom vitamíny a iné účinné látky, vďaka ktorým budú vaše vlasy zdravé a silné.

Máte záujem o naše služby, ale neviete, ktorá by mohla byť pre Vás tá pravá?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Príďte na konzultácie

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.