Žilina

Objednajte sa

Dermato Kozmetika

ponúka odbornú starostlivosť o Vašu pleť a kozmetické ošetrenia na liečbu akné, hĺbkové čistenie pleti či odstránenie pigmentových škvŕn a jazvičiek.

Pozrite si služby, ktoré ponúkame:

Liečba akné

ponúka odbornú starostlivosť o Vašu pleť a kozmetické ošetrenia na liečbu akné, hĺbkové čistenie pleti či odstránenie pigmentových škvŕn a jazvičiek.

Diamantová dermabrázia s medikálnymi hlavicami

predstavuje moderné postupy a technológie, ktoré Vás zbavia trápenia sa s nedokonalosťami ako sú vrásky, ochabnutá pleť či nesúmerné kontúry tváre.

Peelingové ošetrenia

pomáhajú zjemniť a vyhladiť Vašu pokožku, vrátiť jej hydratáciu a slúžia tiež ako prevencia pred starnutím pleti. Peeling Vás zbaví všetkých odumretých a zrohovatelých častí na pokožke a dodá pokožke mladistvý vzhľad a jemnosť.

Svetelná terapia

pôsobí relaxačne a regeneruje pokožku. Terapia svetlom navyše posilní Váš imunitný systém, zníži zápal či urýchli hojenie rán. Okrem toho spomaľuje proces starnutia stimuláciou kolagénu a pomáha pri bolesti.

OmniluxTM LED Light Terapia

je jednou z možností, ako zlepšiť stav kože bez invazívnych postupov a s minimálnymi vedľajšími účinkami. Táto terapia môže pomôcť nielen s kožnými problémami, ako sú vrásky a akné, ale tiež s celkovou kvalitou pokožky.

COOLifting

je revolučná metóda, ktorá spočíva v stimulácii kolagénu a elastínu. Zvyšuje okysličenie tkanív, čím prispieva k mladšiemu vzhľadu pomocou aplikácie chladu a tlaku na pokožku.

Ozonizér

má veľmi silné dezinfekčné účinky nielen na povrchu, ale aj v hlbších vrstvách ako sú mazové žľazy, potné žľazy či vlasové folikulum. Pomáha pri kožných problémoch ako je herpes vírus, ekzém alebo akné.

Ionoforéza

je účinnou a veľmi populárnou kozmetickou metódou využívanou na dopravenie účinných látok do pokožky, čo podporuje jej hydratáciu, upokojenie a detoxikáciu. Ide o neinvazívnu metódu starostlivosti o pleť.

Meranie hydratácie v pokožke
- Moisture Control

slúži na analýzu stavu Vašej pokožky. Odmeraním hydratácie Vašej pokožky dokážeme účinne a odborne navrhnúť ďalšie postupy pre jej starostlivosť na základe vašich individuálnych potrieb.

Stimul-Lifting

je metóda založená na spevňovaní svalstva a aktivácii buniek pod pokožkou, čo vytvára pozitívne, dlhotrvajúce účinky. Ošetrenie stimuluje kožu, spevňuje ochabnuté kontúry tváre a nepriamo zlepšuje mikrocirkuláciu a lymfatický obeh.

Skin Scrubber

je ošetrenie využívajúce ultrazvukovú technológiu, pomocou ktorej jemne odlupuje odumreté kožné bunky a nečistoty z pokožky. Ultrazvukové vlny pomáhajú uvoľňovať a odstraňovať bunkové zvyšky z pórov, čo napomáha k výraznému oživeniu pleti.

Vákuová podtlaková masáž
- Endo massage

sa využíva pre uvoľnenie lymfatických ciest. Pomocou mechanického masírovania dochádza k mobilizácii tukových buniek, prekrveniu a napínaniu pokožky. Poskytuje relaxáciu a uvoľnenie.

Relaxačná masáž tváre,
krku, dekoltu

pomáhajú pri uvoľnení svalstva a znižujú hladinu stresu v organizme. Vhodné sú v každej situácii, keď chcete svojmu organizmu dopriať potrebný oddych.

Lymfatická masáž tváre

využíva jemné a pomalé pumpovacie pohyby smerujúce do lymfatických uzlín, pomocou ktorých sa redukuje nahromadená tekutina - lymfa, ktorá odvádza z tela prebytočné toxíny a škodlivé látky.

HydraFacial

sa radí medzi jedno z najintenzívnejších ošetrení. Známe je svojím trojstupňovým procesom - hĺbkové čistenie, exfoliácia a hydratácia pokožky. Ide o neinvazívnu metódu, ktorá pomáha zlepšiť celkovú štruktúru pleti, jej tón aj vzhľad.

Oxygenoterapia

priaznivo pôsobí a ovplyvňuje fyzickú aj psychickú kondíciu, posilňuje imunitný systém a spomaľuje celkové procesy starnutia organizmu. Má pozitívny vplyv na celý organizmus a urýchľuje zotavovanie sa po väčšej záťaži organizmu.

Máte záujem o naše služby, ale neviete, ktorá by mohla byť pre Vás tá pravá?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Príďte na konzultácie

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.