Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

OmniluxTM
LED Light Terapia

Zmeny na koži ako sú vrásky, akné alebo pigmentové škvrny môžu negatívne pôsobiť na naše sebavedomie. OmniluxTM LED Light terapia je jednou z možností, ako zlepšiť stav kože bez invazívnych postupov a s minimálnymi vedľajšími účinkami. Táto terapia môže pomôcť nielen s kožnými problémami, ako sú vrásky a akné, ale tiež s celkovou kvalitou pokožky.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby, ako
zlepšiť stav svojej pokožky.

Trápia ma pigmentové škvrny a chcem ich bezbolestnou metódou redukovať.

Mám akné, hľadám spôsoby na jeho redukciu a obnovenie krásnej pleti.

Chcem zlepšiť stav svojej pleti, dodať jej pružnosť a prirodzené zdravie.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

OmniluxTM LED Light terapia je neinvazívna metóda fototerapie, ktorá využíva svetlo na liečbu kožných problémov a na zlepšenie celkovej kvality a zdravia pokožky. OmniluxTM LED maska má preukázateľné omladzujúce účinky. Používa sa nielen na kožné problémy ako sú vrásky či popraskané cievky, ale aj na podporu liečby akné a odstránenie pigmentových nedokonalostí. Svojimi účinkami tiež vyhladzuje a zjednocuje textúru pokožky.

Trvanie
ošetrenia

od 10 min

Počet
sedení

3-5 ošetrení
týždenne

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Podporte svoju imunitu!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Princíp OmniluxTM LED Light terapie spočíva vo vyžarovaní dvoch svetelných dĺžok svetla do pokožky. Ide o červenú a infračervenú vlnovú dĺžku. Červené svetlo zmierňuje zápal, začervenanie a pomáha urýchľovať cirkuláciu, výsledkom čoho je plnšia a žiarivejšia pleť. Infračervené svetlo sa zameriava na hlbšie fibroblasty, ktoré stimulujú produkciu kolagénu a elastínu a výrazne redukujú viditeľné príznaky starnutia.

Výhody liečby

  • Bezbolestné a neinvazívne ošetrenie
  • Žiadne vedľajšie účinky
  • Pre všetky vekové kategórie
  • Rýchla a komfortná procedúra

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.