Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

Peelingové
ošetrenia

Zlepšite celkový vzhľad vašej pokožky pomocou peelingu. Peeling Vám pomôže zjemniť a vyhladiť Vašu pokožku, vrátiť jej hydratáciu a slúži tiež ako prevencia pred starnutím pleti. Zbaví Vás všetkých odumretých a zrohovatelých častí na pokožke a prostredníctvom exfoliácie dodá pokožke mladistvý vzhľad a jemnosť.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby, ako spomaliť starnutie mojej pleti.

Chcem sa zbaviť jaziev po akné.

Mám pokožku so sklonom k mastnote alebo dehydratácii.

Moja pokožka má nerovnomernú pigmentáciu.

Hľadám možnosti, ako moju pokožku zjemniť a vyhladiť.

Chcem svojej pleti dopriať obnovu a regeneráciu.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Prírodný bylinkový peeling Green Peel

Ide o jeden z najúčinnejších prírodných peelingov a zároveň jeden z najobľúbenejších zákrokov po celom svete. Základom tohto zákroku je zmes s obsahom enzýmov, minerálov a vitamínov, ktorá pomáha s rôznymi kožnými problémami. Úspech tohto ošetrenia je dokázaný nielen vedeckými štúdiami a výskumom, jeho mimoriadna kvalita bola niekoľkokrát ocenená aj dermatologickými odborníkmi. Jeho výsledky sú jedinečné a bezkonkurenčné.

BioRePeel CL3

BioRePeel CL3 je inovatívna metóda založená na biostimulačnom, revitalizačnom a peelingovom účinku. Účinne pôsobí proti nedokonalostiam pokožky ako sú čierne bodky, akné alebo jazvičky po akné a poškodeniu pokožky, spôsobenému slnečným žiarením. Ide o dvojfázový peeling s bunkovým obratom, čo má za následok celkové omladenie pokožky. Skladá sa z lipofilnej fázy, ktorá zvyšuje hydratáciu a obnovuje kožnú bariéru a hydrofilnej fázy, ktorá redukuje jemné línie a pôsobí na odstránenie čiernych bodiek, jazvičiek a iných nedokonalostí.

BIOMATRIX

Ošetrenie, ktoré spočíva v nanášaní jednotlivých zložiek pomocou protokolov.

Retinolový peeling

Retinolový peeling je typ chemického peelingu. Ako exfoliačný prostriedok používa vitamín A, ktorý zanecháva pokožku jemnú, hladkú a žiarivú.

Trvanie
ošetrenia

od 45 min

Počet
sedení

3 - 5 sedení

Opakovanie
ošetrenia

Raz ročne

Zlepšite vzhľad Vašej pokožky!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Prírodný bylinkový peeling Green Peel

Po dôkladnej analýze pokožky sa bylinková zmes intenzívne vmasíruje do pokožky, čím sa stimuluje jej obnova. Účinok sa dostaví po približne piatich dňoch v závislosti od štruktúry pokožky.

BioRePeel CL3

Ošetrenie sa odporúča vykonávať každých 7-12 dní po dobu minimálne 4 sedení pre BioRePeel CL3 FND a každých 10-15 dní pre BioRePeel CL3 BODY.

BIOMATRIX

Ide o neinvazívne ošetrenie, ktoré prebieha na základe jednotlivých protokolov.

RETINOLOVÝ PEELING

Pripravujeme.

Výhody liečby

  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Bez vedľajších účinkov
  • Všestranná liečba
  • Jednoduchá aplikácia

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.