Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

HA Plazmalifting

Vyskúšajte inovatívne ošetrenie pomocou krvnej plazmy obohatenej o kyselinu hyalurónovú. Podporte mladistvý vzhľad Vašej pokožky a doprajte jej regeneráciu a hydratáciu.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Moja pokožka stráca elasticitu a pôsobí ochabnuto.

Hľadám spôsoby ako omladiť svoju pokožku.

Hľadám možnosti ako sa zbaviť vrások a spomaliť starnutie.

Moja pleť je unavená a dehydratovaná.

Chcem svojej pokožke dopriať regeneráciu.

Hľadám moderný spôsob v boji proti vráskam.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

HA (Hyaluronic Acid) Plazmalifting je minimálne invazívne ošetrenie, ktorého cieľom je podpora tvorby vlastného kolagénu, intenzívna výživa a obnova pleti. Zameriava sa na zlepšenie napnutia pleti, spevnenie kontúr a podporenie mladistvého vzhľadu pokožky.

Trvanie
ošetrenia

45 - 60 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Spomaľte starnutie!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Na získanie plazmy sa odoberie žilová krv. Krv sa v špeciálnych setoch, obohatených o 2% kyselinu hyalurónovú, následne spracuje centrifugáciou (odstredením) a okamžite sa aktívna zložka zmiešaná s kyselinou hyalurónovou aplikuje do požadovanej oblasti liečby.

Mezoterapeutická aplikácia je rýchla, miniinvazívna a nebolestivá. Všetky zložky obohatenej plazmy sú vlastné, čiže 100% biokompatibilné, bez obáv z imunitnej reakcie. Potrebné sú aspoň 3 opakovania s určitým časovým odstupom, cca každé 3 týždne, no viditeľný efekt zaregistrujete už po prvom ošetrení.

Výhody liečby

  • Dlhotrvajúce účinky
  • Minimálne invazívne ošetrenie
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Rýchle a presné ošetrenie
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Jednoduchá aplikácia
  • Rýchla a komfortná procedúra

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.