Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

Mezoterapia,
Mezolift

Dodajte svojej pokožke potrebné vitamíny a enzýmy pomocou mezoterapie. Účinne pôsobí na hydratáciu a pomáha napnúť uvoľnenú kožu. Využíva sa tiež na regulovanie vypadávania vlasov a zlepšenie ich kvality.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Mám problém s vypadávaním a zlou kvalitou vlasov.

Chcem svojej pokožke dodať potrebné vitamíny a živiny.

Hľadám možnosti ako spomaliť starnutie a omladiť svoju pokožku.

Mám dehydratovanú, unavenú pokožku.

Hľadám možnosti ako regenerovať svoju pleť.

Nemôžem si dovoliť po ošetrení ostať doma, hľadám procedúru bez vedľajších účinkov.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Mezoterapia alebo tiež mezolifting je ošetrenie, ktorého cieľom je výrazné zlepšenie pokožky, spevnenie a prevencia proti starnutiu. Pomáha pri vypadávaní vlasov a zlepšuje ich kvalitu. Ide o aplikovanie vitamínového roztoku, ktorý pokožku omladí a napne. V tomto roztoku sa nachádzajú vitamíny, minerály, stopové prvky, kyselina hyalurónová a ďalšie užitočné látky. Najčastejšie sa využíva na oblasť tváre, krku, dekoltu a rúk a patrí medzi najobľúbenejšie estetické ošetrenia.

Trvanie
ošetrenia

45 - 60 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zlepšite kvalitu svojej pokožky!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Aplikácia prebieha takmer bezbolestne špičkovým injektorom – mezoterapeutickou pištolou, pomocou ktorej sa do pokožky aplikuje vitamínový roztok obohatený o kyselinu hyalurónovú. Tá je zodpovedná za intenzívnu hydratáciu pokožky. Injektor s intenzitou 5 vpichov za sekundu smeruje len do vrchnej vrstvy kože, preto je možné krvácanie úplne zanedbateľné. Ošetrenie je optimálne spojiť s LED terapiou.

Výhody liečby

  • Viacúčelové ošetrenie
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Jednoduchá aplikácia
  • Bezbolestná aplikácia
  • Bez vedľajších účinkov

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.