Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

Microneedling
kolagénový reštart
BiorepeelCL3

Pomocou microneedlingu sa do Vašej pleti dostanú látky, ktoré ju obnovia, vyživia a regenerujú. Dodaním potrebného kolagénu omladíte a rozžiarite svoju pleť, zredukujete vrásky a zbavíte sa nechcených jazvičiek.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Moja pokožka potrebuje výživu a spevnenie.

Chcem svojej pokožke dopriať regeneráciu.

Hľadám spôsoby ako sa zbaviť jazvičiek po akné.

Hľadám spôsoby pre korekciu vrások a celkové omladenie pleti.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Microneedling je ošetrenie kožných problémov ako sú jazvy po akné, strie či vrásky. Ide o nechirurgický zákrok – frakčnú ihličkovú rádiofrekvenciu, pomocou ktorého dochádza k stimulácii kolagénu a elastínu v hlbších vrstvách kože, ktorého výsledkom je omladená a spevnená pokožka. Ošetrenie má liftingový a spevňujúci účinok. Vhodné je pre celkové omladenie a reštart pokožky a jeho výsledkom je dlhodobo krásny vzhľad.

Trvanie
ošetrenia

45 - 60 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Obnovte svoju pokožku!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Proces spočíva v dôkladnej príprave, pri ktorej sa do kože mikroihličkami vytvorí niekoľko tisíc mikroskopických pórov. Prostredníctvom nich sa aplikované látky rýchlejšie a hlbšie dostávajú do spodných vrstiev kože. Výsledkom je výrazne omladenie a lifting pleti. Spolu s týmto ošetrením používame protokoly (BiorepeelCL3).

Výhody liečby

  • Minimálne invazívne ošetrenie
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Jednoduchá aplikácia
  • Viacúčelová liečba
  • Dlhodobé výsledky

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.