Žilina

Objednajte sa

Morpheus8

Naša klinika medzi prvými na Slovensku prináša revolučné prístrojové ošetrenie Morpheus8 od InMode. Ide o jednu z najúčinnejších procedúr na svete, ktorej výsledkom je dlhodobý viditeľne omladzujúci efekt!

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám možnosti ako spomaliť starnutie a omladiť svoju pokožku.

Chcem zlepšiť stav svojej pleti, dodať jej pružnosť a prirodzené zdravie.

Bežne dostupné anti-aging prípravky mi nezaberajú, potrebujem odborné ošetrenie.

Mám pocit, že moja pleť rýchlo starne, chcem proces spomaliť.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Morpheus8 je estetický prístroj, ktorý kombinuje rádiofrekvenčnú technológiu a mikroihly na zlepšenie textúry pokožky a zvýšenie jej elasticity. Výsledkom je redukcia vrások, jaziev a celkové vyhladenie pokožky.

Rádiofrekvenčná technológia prístroja preniká hlboko do tkanív a generuje teplo. To vedie k zvýšeniu produkcie kolagénu a elastínu v koži, čím sa zlepšuje jej textúra a vzhľad. Mikroihhy na prístroji slúžia na aplikáciu rádiofrekvenčnej energie do konkrétnych hĺbok v pokožke, čo umožňuje presnejšiu a cielenú liečbu. Jedinečnými vlastnosťami tohto ošetrenia je jeho možnosť využitia aj pre tmavšie typy pokožky s minimálnym rizikom pozápalovej pigmentácie, ktorá je bežná pri iných metódach resurfacingu.

Trvanie
ošetrenia

30 - 60 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Spomaľte starnutie!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Morpheus8 sa najčastejšie používa na oblasti tváre, krku a dekoltu. Môže byť tiež použitý na iné časti tela, napríklad oblasť nad kolenami. Zákrok sa vykonáva pod lokálnou anestéziou a trvá zvyčajne od 30 minút do jednej hodiny, v závislosti od veľkosti a počtu ošetrených oblastí.

Prvotné výsledky sú viditeľné po niekoľkých týždňoch, konečné výsledky sa zvyčajne dostavia po niekoľkých mesiacoch, keď sa koža úplne zotaví a vyprodukuje nový kolagén. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov sa odporúča absolvovať sériu dvoch alebo troch ošetrení, ktoré sa môžu opakovať po 6 týždňoch.

Výhody liečby

  • Viditeľné, dlhodobé účinky
  • Neinvazívna metóda
  • Bezpečná procedúra
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Nezanecháva jazvy
  • Ošetrenie bez vedľajších účinkov

After Care

Po každom ošetrení by malo nasledovať obdobie rekonvalescencie, ktoré môže trvať až niekoľko týždňov, počas ktorého by ste sa mali vyhýbať nadmernej expozícii slnečnému žiareniu (chrániť sa SPF faktorom) a dodržiavať naše dohodnuté odporúčania.

Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.