Žilina

Objednajte sa

Korekcia hypertrofickej jazvy

Jazva je prirodzenou súčasťou hojenia kože po chirurgickom zákroku. Jej vzhľad a celkový rozsah záleží od viacerých okolností, jazva pracuje a mení svoj tvar a veľkosť po dobu niekoľkých mesiacov. Jej korekcia zahŕňa niekoľko spôsobov, akými sa dá zlepšiť vzhľad či stav jazvy.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Keloidná jazva mi spôsobuje funkčné obmedzenie pohybu a spôsobuje bolesť.

Má negatívny vplyv na moju psychiku a sebavedomie.

Pravidelne sa mi zapaľuje, spôsobuje mi svrbenie a bolesť.

Rád by som ju odsránil z estetických dôvodov.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Ak ide o hypertrofickú jazvu, je zdvihnutá, hrboľatá a zvačšená, vytvorí sa v mieste zranenia či chirurgického zásahu. Ostáva obmedzená na pôvodnu oblasť zranenia a nepresahuje jej hranice. Má červenkasté sfarbenie a môže byť jemne bolestivá. Výskyt tejto jazvy je spôsobený nadmernou tvorbou kolagenu v mieste zranenia, ktorý sa hromadí a spôsobuje rast tkaniva.

Ak ide o keloidnú jazvu, je tiež zdvihnutá a hrboľatá, ale výrazne prekračuje pôvodnú oblasť zranenia. Môže sa šíriť mimo pôvodného zranenia a postihovať okolité zdravé tkanivo. Je mierne tmavšia, ako okolité tkanivo.

Trvanie
ošetrenia

Podľa potreby

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zbavte sa jaziev!

Objednajte sa

Cenník

  • korekcia (hypertrofickej/keloid) jazvy - 30eur

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.