Žilina

Objednajte sa

Laserová medicína

Odstránenie
rozšírených
a popraskaných
cievok

Problematika rozšírených cievok na tvári a tele trápi v poslednej dobe čoraz viac ľudí. Napriek tomu, že vo väčšine prípadov nejde o závažný zdravotný problém, popraskané cievky bývajú neestetickým doplnkom pokožky, s ktorým mnohí z nás bojujú.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Mám popraskané cievky, kvôli ktorým si cez leto nemôžem obliecť, čo by som chcel.

Vadia mi rozšírené cievky, hľadám možnosti ich odstránenia.

Na pokožke mám viditeľné cievky, chcem ich účinne odstrániť.

Hľadám bezbolestnú metódu zjednotenia pokožky a odstránenia popraskaných cievok.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Popraskané cievky môžete spozorovať ako malé červené čiarky, ktoré sa zvyknú rozširovať do tvaru pavučiny. Nazývajú sa aj „pavúčie cievky“. Viditeľné sú vďaka tomu, že sa nachádzajú tesne pod povrchom kože. Odborne červené žilky/cievky nazývame teleangiektázie. Spôsobené sú rôznymi faktormi. Najčastejšie ide o vystavenie sa slnečnému žiareniu, dedičnosť alebo klimatické vplyvy. Za ich výskyt môže aj hormonálna liečba či životný štýl. Pozorujeme ich jednotlivo alebo ako plošné zoskupenie do jedného celku. Ich odstraňovanie pomocou laserovej metódy je veľmi účinné, rýchle a bezbolestné. Navyše s viditeľnými účinkami už po niekoľkých sedeniach.

Pridruženým kožným problémom rozšírených a popraskaných cievok je tvorba hemangiómov - drobných červených výrastkov na koži. Ich veľkosť sa pohybuje od niekoľkých milimetrov až po niekoľko centimetrov. Vyskytujú sa jednotlivo, na tvári aj po tele.

Trvanie
ošetrenia

od 5 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zbavte sa nepekných cievok!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Na liečbu rozšírených a popraskaných cievok využívame najmodernejšiu techniku koagulácie založenú na účinku rádiofrekvenčných vĺn. Počas ošetrenia je svetlo z lasera nasmerované na oblasť rozšírených alebo popraskaných cievok. Zahrievanie hemoglobínu v postihnutej oblasti kože vedie k deštrukcii cievok a ich rozpusteniu späť do tela. Výsledkom je jednotná, čistá pleť. Zákrok je neinvazívny a bezbolestný. Jeho trvanie ako aj odporúčaný počet opakovaní ošetrenia závisí od veľkosti ošetrovanej plochy. Kombináciou presnosti lasera a odborným prístupom našich dermatológov vieme zaručiť Vašu spokojnosť s výsledkom ošetrenia.

Výhody liečby

  • Najnovšie technologické postupy
  • Zákrok vykonávaný erudovaným dermatológom
  • Bezbolestné a neinvazívne ošetrenie
  • Rýchla a presná metóda
  • Viditeľné účinky
  • Dodatočné vyšetrenie v prípade potreby
  • Po-aplikačná starostlivosť

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Pavol

Perfektná komunikácia, termíny presne dodržiavajú. Prístup je veľmi pro-zákaznícky. Samotné zákroky realizujú veľmi šetrne.

Filip

Ďakujem veľmi pekne za rady, starostlivosť a skvelý prístup. Služby kliniky budem určite využívať aj naďalej, práve pre ich odbornosť a široké množstvo zákrokov aj pre mužov.

Tomáš

Oceňujem vynikajúci prístup a veľmi dobrú komunikáciu. Túto kliniku odporúčam každému, kto si potrpí na odbornosť a ľudský prístup.

Juraj

Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Veľmi milý personál a príjemné prostredie. Som dlhoročný zákazník tejto kliniky, nemám čo vytknúť.

Peter

Ďakujem za príjemné a promptné jednanie a dohodnutie termínov. Jednoznačne odporúčam.

Richard

Na klinike mi pomohli vyriešiť problémy s pleťou, za čo veľmi ďakujem. Navštevujem ju už dlhšie a so službami som na 100% spokojný.