Žilina

Objednajte sa

Ruky

Trápia Vás ruky?

Pozrite si problémy, s ktorými Vám vedia naši odborníci pomôcť.
Je čas prestať sa trápiť!

Suchá pokožka

na rukách môže spôsobovať nepríjemné pocity napnutia a svrbenie. Tento problém postihuje ľudí všetkých vekových kategórií. Má mnoho príčin, no existuje viacero spôsobov na jej hydratáciu a znovuoživenie.

Pigmentové, starecké škvrny

sú lokálne, tmavšie miesta na pokožke. Je to prejav nepravidelnej pigmentácie a spôsobuje estetický problém. Odborným posúdením zistíme o aký typ nepravidelnej pigmentácie ide a na základe toho navrhneme vhodné ošetrenie.

Ochabnutá pokožka

je spôsobená najmä zníženou tvorbou kolagénu a elastínu. Problematické oblasti pokožky Vám posúdime a zvolíme vhodné procedúry a metódy tak, aby sa aktivovali bunky potrebné pre obnovu tvorby kolagénu a vypnutie pleti.

Viditeľné známky starnutia

sú spôsobené pribúdajúcim vekom, kedy sa znižuje tvorba kolagénu a pokožka stráca svoju pružnosť a sviežosť. Medzi našimi službami nájdete rôzne ošetrenia vhodné na spomalenie starnutia a redukciu známok starnutia.

Máte záujem o naše služby, ale neviete, ktorá by mohla byť pre Vás tá pravá?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Príďte na konzultácie

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.