Žilina

Objednajte sa

Telo

Trápite sa pre Vaše telo?

Pozrite si problémy, s ktorými Vám vedia naši odborníci pomôcť.
Je čas prestať sa trápiť!

Ochlpenie

je bežná a prirodzená súčasť ľudského tela, no v niektorých prípadoch môže predstavovať nepríjemný estetický problém. Pomôžeme Vám zbaviť sa nežiaducich chĺpkov už natrvalo pomocou laserovej epilácie.

Potenie

po fyzickej aktivite je normálne. Ak Vás ale trápi potenie bez zjavnej príčiny, je na čase vyhľadať odbornú pomoc. Na našej klinike odborne posúdime možné príčiny Vášho problému a navrhneme Vám riešenie.

Jazvy

vznikajú pri procese hojenia a môžu sa vyvíjať do rôznych tvarov aj veľkostí, v závislosti od závažnosti zdravotného problému. Vďaka inovatívnym ošetreniam je možné jazvy odstrániť alebo do veľkej miery ich výskyt na pokožke upraviť.

Kožné výrastky

vo väčšine prípadov nie sú zdravotným problémom, spôsobujú však obmedzenie z praktického aj estetického hľadiska. Nechajte si nechcené kožné výrastky ošetriť pomocou účinného lasera alebo inovatívnou rádiofrekvenčnou metódou.

Pigmentové škvrny, hyperpigmentácie a starecké škvrny

sú prejavom nepravidelnej pigmentácie a spôsobujú estetický problém. Dôležité je nechať si pokožku odborne posúdiť, aby sme charakterizovali o aký typ nepravidelnej pigmentácie ide a na základe toho Vám navrhli vhodné ošetrenie.

Popraskané cievky

predstavujú nepríjemný, neestetický doplnok pokožky. Na odstránenie tohto kožného problému je často potrebná odborná starostlivosť, ktorú Vám poskytneme pomocou najmodernejšieho lasera či inými efektívnymi ošetreniami.

Suchá pokožka

už na pohľad pôsobí drsne a šupinato. Suchá pokožka postihuje ľudí všetkých vekových kategórií. Má mnoho príčin, no existuje viacero spôsobov na jej hydratáciu a znovuoživenie.

Ekzémové problémy

sa prejavujú suchou, podráždenou a svrbivou pokožkou, ktorá Vás môže obmedzovať pri každodenných činnostiach. Našimi účinnými ošetreniami je možné vyliečiť alebo potlačiť príznaky rôznych typov ekzémov.

Únava

môže byť spôsobená neprimeraným životným štýlom, veľkou záťažou organizmu či dôsledkom iného zdravotného problému. Relaxačné ošetrenia Vám pomôžu zregenerovať celý organizmus a vrátiť späť chuť do života.

Máte záujem o naše služby, ale neviete, ktorá by mohla byť pre Vás tá pravá?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Príďte na konzultácie

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.