Žilina

Objednajte sa

Vlasy

Trápia Vás vlasy?

Pozrite si problémy, s ktorými Vám vedia naši odborníci pomôcť.
Je čas prestať sa trápiť!

Vypadávanie,
strata hustoty vlasov

môžu byť spôsobené viacerými faktormi. Základom riešenia tohto problému je dôkladná konzultácia a vyšetrenie, aby sme správne určili dôvod vypadávania vlasov a zvolili ten najlepší postup pre Vás.

Lámavé a slabé vlasy

sú bežným problémom, ktorý postihuje mnoho ľudí. Príčiny môžu byť rôzne, preto Vám poskytneme individuálne poradenstvo a nájdeme vhodné procedúry na obnovenie sily a zdravia vašich vlasov.

Podpora regenerácie

pomáha zlepšiť stav poškodených vlasov a podporuje obnovu ich zdravia, rastu a sily. Naša klinika ponúka regeneračné procedúry, ktoré dodajú vašim vlasom potrebné látky podľa vašej individuálnej potreby.

Doplnenie výživy

je dôležitou súčastou starostlivosti o vlasy. Nedostatočne vyživené vlasy sú oslabené a náchylnejšie na poškodenie. Doprajte svojim vlasom vitamíny a iné účinné látky, vďaka ktorým budú vaše vlasy zdravé a silné.

Máte záujem o naše služby, ale neviete, ktorá by mohla byť pre Vás tá pravá?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Príďte na konzultácie

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.