Žilina

Objednajte sa

Zdravie

Trápi Vás zdravie?

Pozrite si problémy, s ktorými Vám vedia naši odborníci pomôcť.
Je čas prestať sa trápiť!

Únava

môže byť spôsobená neprimeraným životným štýlom, veľkou záťažou organizmu či dôsledkom iného zdravotného problému. Relaxačné ošetrenia Vám pomôžu zregenerovať celý organizmus a vrátiť späť chuť do života.

Ekzémové problémy

sa prejavujú suchou, podráždenou a svrbivou pokožkou, ktorá Vás môže obmedzovať pri každodenných činnostiach. Našimi účinnými ošetreniami je možné vyliečiť alebo potlačiť príznaky rôznych typov ekzémov.

Vypadávanie vlasov

môže byť spôsobené viacerými faktormi. Základom riešenia tohto problému je dôkladná konzultácia a vyšetrenie, aby sme správne určili dôvod vypadávania vlasov a zvolili ten najlepší postup pre Vás.

Starnutie pleti

je prirodzený proces, ktorý môže byť zhoršený rôznymi, aj zdravotnými, faktormi. Medzi službami našej kliniky môžete nájsť rôzne typy ošetrení vhodných na spomalenie starnutia a redukovanie vrások.

Máte záujem o naše služby, ale neviete, ktorá by mohla byť pre Vás tá pravá?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Príďte na konzultácie

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.