Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

HydraFacial

Obnovte pokožku pomocou ošetrenia HydraFacial. Ide o neinvazívne ošetrenie, ktoré pomáha pri liečbe rôznych kožných ochorení a problémov.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby ako rozžiariť svoju pokožku.

Hľadám možnosti ako sa zbaviť vrások a spomaliť starnutie.

Moja pleť je unavená a dehydratovaná.

Chcem svojej pokožke dopriať regeneráciu.

Hľadám spôsoby ako zlepšiť štruktúru a kvalitu pokožky.

Chcem zjednotiť tón mojej pokožky.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

HydraFacial sa radí medzi jedno z najintenzívnejších ošetrení. Známe je svojím trojstupňovým procesom - hĺbkové čistenie, exfoliácia a hydratácia pokožky. Ide o neinvazívnu metódu, ktorá pomáha zlepšiť celkovú štruktúru pleti, jej tón aj vzhľad.

Trvanie
ošetrenia

50 min

Počet
sedení

5 - 10 sedení

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Rozžiarte svoju pokožku!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Ošetrenie sa skladá z niekoľkých krokov. V prvom rade ide o hĺbkové očistenie pokožky od odumretých buniek pomocou peelingu alebo diamantovej dermabrázie. Druhý krok spočíva v použití nadstavca, ktorý pomocou vákua odstraňuje nečistoty z pórov. V poslednom, treťom kroku sa aplikuje hydratačné sérum do pokožky. Po HydraFacial môžu nasledovať ďalšie ošetrenia.

Výhody liečby

  • Vhodné pred ďalším ošetrením
  • Neinvazívne, inovatívne ošetrenie
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Bez vedľajších účinkov
  • Bezbolestná procedúra

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.