Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

Ionoforéza

Ionoforézne ošetrenie podporí rovnováhu Vašej pokožky, vyhladí textúry a zlepší krvný obeh. Vašu pleť hydratuje a regeneruje. Výsledkom bude hladká pokožka s jednotným tónom.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby pre hydratáciu mojej pleti.

Mám pleť so sklonom k nadmernému poteniu.

Chcem svojej pokožke dopriať relaxáciu.

Hľadám možnosti ako svojej pleti dodať potrebné vitamíny a minerály.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Ionoforéza je účinnou kozmetickou metódou využívanou na dopravenie účinných látok do pokožky, čo podporuje jej hydratáciu, upokojenie a detoxikáciu. Ide o neinvazívnu, veľmi populárnu metódu starostlivosti o pleť, ktorá intenzívne pôsobí na vstrebateľnosť hydrofilných látok do pokožky.

Trvanie
ošetrenia

od 25 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Podporte rovnováhu svojej pokožky!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Ionoforézou sa vo vode rozpustné ióny danej účinnej látky dopravujú do hlbších štruktúr pokožky využitím jednosmerného prúdu. Väčšina ionoforéznych sedení trvá 25 až 45 minút.

Výhody liečby

  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Neinvazívne ošetrenie
  • Bez vedľajších účinkov
  • Vhodná pre všetky typy pleti

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.