Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

Oxygenoterapia

Okysličením buniek Vám omladíme celý organizmus! Inhalovanie koncentrácie kyslíka (95%) zabezpečí predchádzanie zdravotným problémom, únave a dokonca spomalí proces starnutia.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Prekonala som Covid alebo inú chorobu a potrebujem posilniť organizmus.

Som po náročnej psychickej alebo fyzickej záťaži.

Chcem posilniť svoju imunitu a lepšie sa chrániť pred vírusovými ochoreniami.

Hľadám možnosti ako spomaliť starnutie a zbaviť sa vrások.

Som unavená, potrebujem nabrať energiu a zlepšiť si náladu.

Ťažko sa viem sústrediť na školu alebo prácu, a preto si potrebujem zlepšiť koncentráciu.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Oxygenoterapia je liečebná a regeneračná metóda založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka (95%). Kyslík okysličuje krv a tá dodáva potrebné živiny do celého organizmu. Priaznivo pôsobí a ovplyvňuje fyzickú aj psychickú kondíciu, posilňuje imunitný systém a spomaľuje celkové procesy starnutia organizmu. Oxygenoterapia pozitívne vplýva na celý organizmus a urýchľuje zotavovanie sa po prekonaní choroby alebo väčšej psychickej aj fyzickej záťaži.

Trvanie
ošetrenia

40 min

Počet
sedení

5 - 10 sedení

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Podporte svoju imunitu!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Pre dostavenie čo najlepších výsledkov odporúčame absolvovať minimálne 5 až 10 sedení, počas ktorých absolvujete inhaláciu kyslíkom po dobu 40 minút. Prvé výsledky sa dostavia už po prvom sedení.

Výhody liečby

  • Výsledky pocítite už po prvom sedení
  • Jednoduchá aplikácia
  • Bez vedľajších účinkov
  • Univerzálne použiteľná liečba
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Vhodná aj pre tehotné ženy

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.