Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

Ozonizér

Vráťte Vašej pokožke prirodzené zdravie, hydratáciu a krásu pomocou ozónovej terapie. Ozonizér navyše naštartuje Váš imunitný systém a pomôže s kožnými problémami ako je akné či herpes vírus.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Bola som na hĺbkovom čistení pleti a chcem jej dopriať skľudnenie.

Mám unavenú pleť so sklonom k dehydratácii.

Hľadám možnosti ako podporiť zdravie mojej pokožky.

Mám pleť so sklonom k akné.

Chcem podporiť svoj imunitný systém.

Hľadám spôsoby ako svojej pokožke vrátiť prirodzený lesk a zdravie.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Ozónová terapia je metóda založená na obnovení rovnováhy pokožky a prinavrátení jej prirodzenej krásy. Ozonizér má veľmi silné dezinfekčné účinky nielen na povrchu, ale aj v hlbších vrstvách ako sú mazové žľazy, potné žľazy či vlasové folikulum. Pomáha pri kožných problémoch ako je herpes vírus, ekzém alebo akné.

Trvanie
ošetrenia

15 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Podporte zdravie svojej pokožky!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Ozónová terapia sa spravidla vykonáva v 6 až 10 liečebných sedeniach, pri ktorých sa ozón aplikuje na pokožku. Jej výsledky uvidíte po prvých 3-4 ošetreniach.

Výhody liečby

  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Neinvazívne ošetrenie
  • Bez vedľajších účinkov
  • Viacúčelová liečba
  • Vhodná aj pre tehotné ženy

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.