Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

Relaxačná masáž
tváre, krku, dekoltu

Doprajte si oddych prostredníctvom relaxačnej masáže tváre, krku a dekoltu. Znížite tak napätie organizmu a uvoľníte stres.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Mám náročné obdobie, potrebujem svojmu telu dopriať relax.

Chcem svojej pokožke dopriať prekrvenie a hydratáciu.

Hľadám možnosti ako pomôcť svojmu organizmu naštartovať imunitný systém.

Hľadám ošetrenie, pri ktorom si oddýchnem a uvoľním sa.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Relaxačné masáže pomáhajú pri uvoľnení svalstva a znižujú hladinu stresu v organizme. Vhodné sú v každej situácii, keď chcete svojmu organizmu dopriať potrebný oddych.

Trvanie
ošetrenia

1 hod

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Doprajte si oddych!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Masáže tváre, krku a dekoltu sú väčšinou súčasťou komplexného ošetrenia pokožky. Masáž trvá približne 1 hodinu, po ktorej od nás zaručene odídete zrelaxovaná a s pocitom pohody.

Výhody liečby

  • Neinvazívna metóda
  • Bez vedľajších účinkov
  • Bezbolestná aplikácia
  • Relaxačná a uvoľňujúca metóda

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.