Žilina

Objednajte sa

Estetická Dermatológia

predstavuje moderné postupy a technológie, ktoré Vás zbavia trápenia sa s nedokonalosťami ako sú vrásky, ochabnutá pleť či nesúmerné kontúry tváre.

Pozrite si služby, ktoré ponúkame:

HA Plazmalifting

je inovatívne ošetrenie, ktorého cieľom je podpora tvorby vlastného kolagénu, intenzívna výživa a obnova pleti pomocou krvnej plazmy obohatenej o kyselinu hyalurónovú. Podporí mladistvý vzhľad pokožky, hydratuje ju a regeneruje.

Morpheus8

je revolučné prístrojové ošetrenie, ktoré kombinuje rádiofrekvenčnú technológiu a mikroihly na zlepšenie pokožky a zvýšenie jej elasticity. Je to jedna z najúčinnejších procedúr s dlhodobým viditeľne omladzujúcim efektom!

Plexr

predstavuje alternatívu k tradičnej chirurgii a plastickým zákrokom. Toto neinvazívne ošetrenie využíva plazmu na dosiahnutie rôznych estetických výsledkov, vďaka čomu je jeho použitie veľmi rozmanité.

Drakula Terapia

ponúka omladenie pleti vlastnými bunkami. Ide o prirodzenú hĺbkovú revitalizáciu, na ktorú sa využíva vlastná krvná plazma. Pleť dokonale obnoví a zrevitalizuje.

Mezoterapia / Mezolift

je ošetrenie, ktorého cieľom je výrazné zlepšenie pokožky, spevnenie a prevencia proti starnutiu. Pomáha pri vypadávaní vlasov a zlepšuje ich kvalitu. Ide o aplikovanie vitamínového roztoku, ktorý pokožku omladí a napne.

Skinbooster Vital Injektor

je minimálne invazívne ošetrenie, ktoré podporuje zlepšenie kvality pokožky, spevnenie a prevenciu proti starnutiu. Pomáha pri obnove prirodzenej hydratácie a zjemnení vrások. Zlepšuje elasticitu kože posilnením tvorby kolagénu a elastínu.

Microneedling - kolagénový reštart BiorepeelCL3

je ošetrenie kožných problémov ako sú jazvy po akné, strie či vrásky. Pri ošetrení dochádza k stimulácii kolagénu a elastínu v hlbších vrstvách kože, čo vedie k omladeniu a spevneniu pleti, redukcii vrások a jazvičiek.

OxyGeneoTM

zbaví Vašu pleť od odumretých čiastočiek a pomocou vitamínových kapsúl v nej podporí správnu pigmentáciu, hĺbkovo ju vyživí a spevní jej textúru.

Multipolárna rádiofrekvencia

lieči zápalové procesy v koži, pomáha spevniť kontúry pokožky a má aj liftingový účinok. Hlbokým vrstvám pokožky dodá potrebnú energiu a stimuluje v nich tvorbu kolagénu. Je to špičková technológia, pri ktorej sa energia dostáva do hlbokých vrstiev kože.

Botulotoxín

je ošetrenie, vďaka ktorému sa zbavíte mimických vrások. Ide o vyhladenie vrások pomocou vpichov botulotoxínových injekcií. Okrem iného je týmto spôsobom možné regulovať nadmerné potenie a účinne zabrániť migrénam.

Kyselina hyalurónová
- výplňový implantát

okrem redukcie vrások pomáha rýchlejšie hojiť rany. Výplňové implantáty sú látky určené na vyplnenie kožných/tvárových nerovností, prepadnutých a ochabnutých miest na pokožke, redukciu vrások a korekciu mäkkých tkanív.

Fotorejuvenizácia

je liečebná, neinvazívna metóda na omladenie pleti. Rieši nedostatky na pleti spôsobené UV žiarením, popraskané cievky na tvári, rozšírené póry. Ide o jednoduchú a bezpečnú procedúru, ktorá má viditeľné účinky.

Profhilo - kyselina hyalurónová

je injekčné ošetrenie, ktoré slúži na remodeláciu pleti. Spočíva v aplikovaní kyseliny hyalurónovej tesne pod povrch kože. Ide o jednu z najmodernejších procedúr s vynikajúcimi výsledkami.

Máte záujem o naše služby, ale neviete, ktorá by mohla byť pre Vás tá pravá?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Príďte na konzultácie

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.