Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

HA Plazmalifting

Vyskúšajte inovatívne ošetrenie pomocou krvnej plazmy obohatenej o kyselinu hyalurónovú. Podporte mladistvý vzhľad Vašej pokožky a doprajte jej regeneráciu a hydratáciu.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Moja pokožka stráca elasticitu a pôsobí ochabnuto.

Hľadám spôsoby ako omladiť svoju pokožku.

Hľadám možnosti ako sa zbaviť vrások a spomaliť starnutie.

Moja pleť je unavená a dehydratovaná.

Chcem svojej pokožke dopriať regeneráciu.

Hľadám moderný spôsob v boji proti vráskam.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

HA (Hyaluronic Acid) Plazmalifting je minimálne invazívne ošetrenie, ktorého cieľom je podpora tvorby vlastného kolagénu, intenzívna výživa a obnova pleti. Zameriava sa na zlepšenie napnutia pleti, spevnenie kontúr a podporenie mladistvého vzhľadu pokožky.

Trvanie
ošetrenia

45 - 60 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Spomaľte starnutie!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Na získanie plazmy sa odoberie žilová krv. Krv sa v špeciálnych setoch, obohatených o 2% kyselinu hyalurónovú, následne spracuje centrifugáciou (odstredením) a okamžite sa aktívna zložka zmiešaná s kyselinou hyalurónovou aplikuje do požadovanej oblasti liečby.

Mezoterapeutická aplikácia je rýchla, miniinvazívna a nebolestivá. Všetky zložky obohatenej plazmy sú vlastné, čiže 100% biokompatibilné, bez obáv z imunitnej reakcie. Potrebné sú aspoň 3 opakovania s určitým časovým odstupom, cca každé 3 týždne, no viditeľný efekt zaregistrujete už po prvom ošetrení.

Výhody liečby

  • Dlhotrvajúce účinky
  • Minimálne invazívne ošetrenie
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Rýchle a presné ošetrenie
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Jednoduchá aplikácia
  • Rýchla a komfortná procedúra

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.