Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

Mezoterapia,
Mezolift

Dodajte svojej pokožke potrebné vitamíny a enzýmy pomocou mezoterapie. Účinne pôsobí na hydratáciu a pomáha napnúť uvoľnenú kožu. Využíva sa tiež na regulovanie vypadávania vlasov a zlepšenie ich kvality.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Mám problém s vypadávaním a zlou kvalitou vlasov.

Chcem svojej pokožke dodať potrebné vitamíny a živiny.

Hľadám možnosti ako spomaliť starnutie a omladiť svoju pokožku.

Mám dehydratovanú, unavenú pokožku.

Hľadám možnosti ako regenerovať svoju pleť.

Nemôžem si dovoliť po ošetrení ostať doma, hľadám procedúru bez vedľajších účinkov.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Mezoterapia alebo tiež mezolifting je ošetrenie, ktorého cieľom je výrazné zlepšenie pokožky, spevnenie a prevencia proti starnutiu. Pomáha pri vypadávaní vlasov a zlepšuje ich kvalitu. Ide o aplikovanie vitamínového roztoku, ktorý pokožku omladí a napne. V tomto roztoku sa nachádzajú vitamíny, minerály, stopové prvky, kyselina hyalurónová a ďalšie užitočné látky. Najčastejšie sa využíva na oblasť tváre, krku, dekoltu a rúk a patrí medzi najobľúbenejšie estetické ošetrenia.

Trvanie
ošetrenia

45 - 60 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zlepšite kvalitu svojej pokožky!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Aplikácia prebieha takmer bezbolestne špičkovým injektorom – mezoterapeutickou pištolou, pomocou ktorej sa do pokožky aplikuje vitamínový roztok obohatený o kyselinu hyalurónovú. Tá je zodpovedná za intenzívnu hydratáciu pokožky. Injektor s intenzitou 5 vpichov za sekundu smeruje len do vrchnej vrstvy kože, preto je možné krvácanie úplne zanedbateľné. Ošetrenie je optimálne spojiť s LED terapiou.

Výhody liečby

  • Viacúčelové ošetrenie
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Jednoduchá aplikácia
  • Bezbolestná aplikácia
  • Bez vedľajších účinkov

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.