Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

Microneedling
kolagénový reštart
BiorepeelCL3

Pomocou microneedlingu sa do Vašej pleti dostanú látky, ktoré ju obnovia, vyživia a regenerujú. Dodaním potrebného kolagénu omladíte a rozžiarite svoju pleť, zredukujete vrásky a zbavíte sa nechcených jazvičiek.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Moja pokožka potrebuje výživu a spevnenie.

Chcem svojej pokožke dopriať regeneráciu.

Hľadám spôsoby ako sa zbaviť jazvičiek po akné.

Hľadám spôsoby pre korekciu vrások a celkové omladenie pleti.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Microneedling je ošetrenie kožných problémov ako sú jazvy po akné, strie či vrásky. Ide o nechirurgický zákrok – frakčnú ihličkovú rádiofrekvenciu, pomocou ktorého dochádza k stimulácii kolagénu a elastínu v hlbších vrstvách kože, ktorého výsledkom je omladená a spevnená pokožka. Ošetrenie má liftingový a spevňujúci účinok. Vhodné je pre celkové omladenie a reštart pokožky a jeho výsledkom je dlhodobo krásny vzhľad.

Trvanie
ošetrenia

45 - 60 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Obnovte svoju pokožku!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Proces spočíva v dôkladnej príprave, pri ktorej sa do kože mikroihličkami vytvorí niekoľko tisíc mikroskopických pórov. Prostredníctvom nich sa aplikované látky rýchlejšie a hlbšie dostávajú do spodných vrstiev kože. Výsledkom je výrazne omladenie a lifting pleti. Spolu s týmto ošetrením používame protokoly (BiorepeelCL3).

Výhody liečby

  • Minimálne invazívne ošetrenie
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Jednoduchá aplikácia
  • Viacúčelová liečba
  • Dlhodobé výsledky

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.