Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

Multipolárna
rádiofrekvencia

Rádiofrekvenciou ozdravíte zápalové procesy v koži, pomôžete jej spevniť kontúry, navyše jej doprajete liftingový účinok. Hlbokým vrstvám pokožky dodáte potrebnú energiu a stimulujete v nej tvorbu kolagénu.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby ako obnoviť tvorbu kolagénu v mojej pokožke.

Mám problémovú pleť s častými zápalmi.

Chcem spevniť pokožku na brušku.

Chcem vyskúšať príjemnú a uvoľňujúcu procedúru s liftingovým účinkom.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Rádiofrekvencia patrí k špičkovej technológii, pri ktorej sa energia dostáva do hlbokých vrstiev kože. Ide o bezbolestnú, relaxačnú liečbu.

Trvanie
ošetrenia

30 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Spevnite svoje kontúry!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Pomocou ergonomickej quadripolárnej hlavice je energia dodávaná do hlbokých vrstiev pokožky. Využíva diatermickú vlnu na stimuláciu časom spomalených funkcií organizmu ako je tvorba kolagénu a elastínu.

Výhody liečby

  • Viacúčelová liečba
  • Výsledky je možno vidieť už po prvom sedení
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Neinvazívne ošetrenie
  • Rýchla a príjemná procedúra

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.