Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

Plexr

Vyskúšajte revolučnú a patentovanú inováciu v oblasti estetickej medicíny. Ako jediní v Žiline Vám prinášame túto unikátnu metódu ošetrenia s viditeľnými výsledkami. Ide o alternatívu k tradičnej chirurgii a plastickým zákrokom.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby, ako zlepšiť stav svojej pokožky.

Hľadám alternatívu k plastickým zákrokom.

Mám akné, hľadám spôsoby na jeho redukciu a obnovenie krásnej pleti.

Chcem zlepšiť stav svojej pleti, dodať jej pružnosť a prirodzené zdravie.

Mám intoleranciu na botulotoxín, hľadám iné spôsoby ošetrenia s rovnako viditeľnými výsledkami.

Hľadám spôsoby, ako odstrániť strie.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Plexr je neinvazívne zariadenie na ošetrenie kože, ktoré používa plazmu na dosiahnutie rôznych estetických výsledkov. Ošetrenie má pozitívny vplyv na viaceré problémy pokožky. Odstraňuje vrásky okolo očí, úst, využívané je aj na lifting krku a dekoltu, na korekciu jaziev po akné, odstránenie strií, pigmentácií aj na riešenie iných kožných nedokonalostí. Ide o modernú, efektívnu a rýchlu metódu ošetrenia pokožky.

Plexr využíva tzv. plazmovú energiu, ktorá vzniká na koži pacienta. Princípom je ionizovať plyny vo vzduchu tak, aby sa vytvoril malý plazmatický oblúk, ktorým sa ošetrí oblasť kože postihnutá estetickým problémom bez toho, aby boli narušené okolité tkanivá.

Trvanie
ošetrenia

30 - 40 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zlepšite stav svojej pleti!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Prístroj Plexr vytvára malé bodové škvrny na povrchu pokožky, ktoré spôsobia kontrakciu okolitých tkanív. Tento proces vedie k obnoveniu elasticity pokožky a zlepšeniu jej vzhľadu. Pri aplikácii sa nevyžaduje anestéza, no je možné ju podať na základe individuálneho posúdenia pacienta. Aplikácia trvá približne 30-40min. Po ošetrení sa vytvoria jemné mikrochrastičky, ktoré zotrvajú približne 5-7 dní. Výsledky sú viditeľné s dlhodobým účinkom.

Výhody liečby

  • Viditeľné, dlhodobé účinky
  • Neinvazívna metóda
  • Bezpečná procedúra
  • Rýchla rekonvalescencia
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • Nezanecháva jazvy
  • Ošetrenie bez vedľajších účinkov
  • Rozmanitosť použitia

After Care

Rekonvalescencia po zákroku je rýchla, trvá približne 5 - 7 dní. Na pokožke zostanú len jemné mikrochrastičky, ktoré rýchlo odpadnú. Tieto chrastičky sa nesmú strhávať. Pokožka sa hojí najlepšie tzv. „nasucho”, nie je potrebné ju ničím potierať. Ošetrené miesto je vhodné po štvrtom dni od ošetrenia prekryť make-upom. Ošetrené miesto odporúčame prekrývať SPF faktorom.

Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.