Žilina

Objednajte sa

Profhilo - kyselina
hyalurónová

Zlepšite tón Vašej pokožky a podporte jej zdravie a pružnosť ošetrením Profhilo. Vyskúšajte túto inovatívnu procedúru s viditeľnými výsledkami!

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Chcem podporiť pružnosť svojej pokožky.

Moja pokožka je dehydrovaná, chcem podporiť jej odolnosť.

Hľadám možnosti ako vyhladiť svoju pleť.

Chcem zjednotiť textúru a tón pleti.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Profhilo je injekčné ošetrenie, ktoré slúži na remodeláciu pleti. Spočíva v aplikovaní kyseliny hyalurónovej tesne pod povrch kože. Ide o jednu z najmodernejších procedúr s vynikajúcimi výsledkami.

Trvanie
ošetrenia

45 - 60 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Dodáva pružnosť Vašej pleti!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Ošetrenie Profhilo spočíva v aplikácii kyseliny hyalurónovej pod pokožku pomocou malých injekcií. Trvanie je približne 1 hodina.

Výhody liečby

  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Bezpečná a účinná liečba
  • Viacúčelová liečba
  • Viditeľné a dlhotrvajúce výsledky

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.