Žilina

Objednajte sa

Korekcia hypertrofickej jazvy

Jazva je prirodzenou súčasťou hojenia kože po chirurgickom zákroku. Jej vzhľad a celkový rozsah záleží od viacerých okolností, jazva pracuje a mení svoj tvar a veľkosť po dobu niekoľkých mesiacov. Jej korekcia zahŕňa niekoľko spôsobov, akými sa dá zlepšiť vzhľad či stav jazvy.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Keloidná jazva mi spôsobuje funkčné obmedzenie pohybu a spôsobuje bolesť.

Má negatívny vplyv na moju psychiku a sebavedomie.

Pravidelne sa mi zapaľuje, spôsobuje mi svrbenie a bolesť.

Rada by som ju odsránila z estetických dôvodov.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Ak ide o hypertrofickú jazvu, je zdvihnutá, hrboľatá a zvačšená, vytvorí sa v mieste zranenia či chirurgického zásahu. Ostáva obmedzená na pôvodnu oblasť zranenia a nepresahuje jej hranice. Má červenkasté sfarbenie a môže byť jemne bolestivá. Výskyt tejto jazvy je spôsobený nadmernou tvorbou kolagenu v mieste zranenia, ktorý sa hromadí a spôsobuje rast tkaniva.

Ak ide o keloidnú jazvu, je tiež zdvihnutá a hrboľatá, ale výrazne prekračuje pôvodnú oblasť zranenia. Môže sa šíriť mimo pôvodného zranenia a postihovať okolité zdravé tkanivo. Je mierne tmavšia, ako okolité tkanivo.

Trvanie
ošetrenia

Podľa potreby

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zbavte sa jaziev!

Objednajte sa

Cenník

  • korekcia (hypertrofickej/keloid) jazvy - 30eur

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.