Žilina

Objednajte sa

Laserová medicína

Odstránenie
kožných výrastkov

Máte kožné výrastky, ktorých by ste sa radi zbavili? Napriek tomu, že výrastky nie sú závažným zdravotným problémom, spôsobujú obmedzenie z praktického aj estetického hľadiska. Nechajte si nechcené kožné výrastky ošetriť pomocou vysoko účinnej laserovej medicíny.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby ako účinne odstrániť kožné výrastky.

Všimla som si vyčnievajúce znamienka, ktoré mi vizuálne prekážajú.

Kožné výrastky mi vizuálne prekážajú, potrebujem ich natrvalo odstrániť.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Výrastky patria medzi nepríjemný kožný problém. Na našej klinike odstraňujeme kožné výrastky rôznych typov. Najčastejšie ide o bradavice, papilómy, hemangiómy či tukové hrčky. Aj keď vo väčšine prípadov neovplyvňujú Vaše zdravie, niektoré typy výrastkov môžu byť nebezpečné. Ich včasným diagnostikovaním predídete komplikáciám a ochránite tak svoje zdravie. Účinnou metódou odstraňovania rôznych typov kožných výrastkov je práve špičková laserová medicína.

Trvanie
ošetrenia

od 15 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zbavte sa nepríjemných výrastkov!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Pred samotným vyšetrením náš dermatológ odborne posúdi o aký typ kožného výrastku ide. V prípade, že ide o benígny (nezhubný) výrastok, nasleduje jeho ošetrenie laserom. Výhody použitia laseru sú najmä v jeho presnosti a účinnosti. Oproti chirurgickému zákroku je laserová metóda oveľa rýchlejšia a najmä bez zanechania jazvy na mieste ošetrenia.

Výhody liečby

  • Najnovšie technológie a postupy
  • Zákrok vykonáva erudovaný dermatológ
  • Neinvazívna a bezbolestná metóda
  • Rýchle a presné ošetrenie
  • Viditeľné účinky
  • V prípade potreby dodatočné vyšetrenie
  • Po-aplikačná starostlivosť

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.