Žilina

Objednajte sa

Laserová epilácia

Zbavte sa chĺpkov definitívne a natrvalo! Vďaka laserovej epilácii u nás si doprajete komfort, ušetríte čas, peniaze a zbavíte sa nepríjemných zápalov po holení.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám dlhodobé riešenie na odstránenie ochlpenia.

Blíži sa leto, chcem si ho užiť bez starostí a bez nechcených chĺpkov.

Obťažuje ma neustále holenie, chcem sa zbaviť chĺpkov rýchlo a bezbolestne.

Hľadám riešenia proti zarastaniu chĺpkov.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Príďte na konzultácie

Charakteristika

Laserová epilácia je ošetrenie pomocou najmodernejšieho Alexandritového lasera Candela GentleLase PRO-U, ktorý Vás zbaví nežiaduceho ochlpenia. Jeho parametre je možné nastaviť presne podľa Vášho typu pokožky, čím vieme účinne predchádzať nežiaducim po-aplikačným účinkom. Ide o procedúru, ktorá Vás natrvalo zbaví chĺpkov alebo ich veľmi výrazne eliminuje.

Trvanie
ošetrenia

Podľa potreby

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zbavte sa ochlpenia!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Laserová epilácia je takmer bezbolestná metóda odstraňovania chĺpkov, pri ktorej laserový lúč prechádza kožou až ku vlasovej cibuľke. Premenou na tepelnú energiu spôsobí trvalé zničenie cibuľky chĺpku v aktívnej fáze rastu (jednotlivé zákroky je potrebné po 4-5 týždňoch opakovať). Pokožka je počas zákroku chránená dynamickým chladiacim systémom DYNAMIC COOLING DEVICE (DCD), čím sa stáva zákrok komfortný. Jej trvanie je závislé od veľkosti epilovanej plochy.

Výhody liečby

  • Používanie najmodernejšieho lasera Candela GentleLase PRO-U
  • Bezpečné a účinné ošetrenie
  • Bezbolestná metóda s viditeľnými účinkami
  • Rýchla a presná metóda
  • Epilovanie všetkých problémových oblastí
  • Zachovanie diskrétnosti a intimity

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.