Telo

Trápite sa pre Vaše telo?

Pozrite si problémy, s ktorými vám vedia naši odborníci pomôcť. Je čas prestať sa trápiť!

Celulitída

je známa aj ako pomarančová pokožka s hrbolčekmi, na ktorej zbavenie sa ponúkame LPG, čo je jediná procedúra so zaručenými výsledkami.

Diastáza- popôrodné bruško

resp. popôrodné bruško je stav, ktorý trápi mnohé ženy, vyskytujúci sa z viacerých dôvodov, ktoré sú spojené so zmenami tehotenstva. Máme riešenie.

Ekzémové problémy

sa prejavujú suchou, podráždenou a svrbivou pokožkou, ktorá vás môže obmedzovať pri každodenných činnostiach. Našimi účinnými ošetreniami je možné vyliečiť alebo potlačiť príznaky rôznych typov ekzémov.

Jazvy na tele

sú častým následkom po liečení tohto kožného ochorenia. Vďaka inovatívnym ošetreniam je možné jazvy odstrániť alebo do veľkej miery ich výskyt na pokožke upraviť.

Kožné výrastky a znamienka

vo väčšine prípadov nie sú zdravotným problémom, spôsobujú však obmedzenie z praktického aj estetického hľadiska. Nechajte si nechcené kožné výrastky ošetriť pomocou účinného lasera alebo inovatívnou rádiofrekvenčnou metódou.

Nadváha

vás už nebude trápiť, ak využijete možnosti našej kliniky s problémom nadváha pomocou LPG, Morpheus8 alebo Endoliftu.

Ochabnutá pokožka na tele

vzniká rôznymi príčinami, najmä pri zníženej tvorbe kolagénu. Dôkladnou starostlivosťou a odborným prístupom vrátime vašej pleti pružnosť, mladistvý vzhľad a podporíme opätovnú tvorbu kolagénu.

Ochlpenie na tele

je úplne bežné, avšak v niektorých prípadoch ide o nepríjemný estetický problém. Zabudnite na holenie a príďte si dať neželané chĺpky odstrániť odborne laserovou metódou s dlhotrvajúcim účinkom.

Pigmentové škvrny

sú prejavom nepravidelnej pigmentácie a spôsobujú estetický problém. Dôležité je nechať si pokožku odborne posúdiť, aby sme charakterizovali o aký typ nepravidelnej pigmentácie ide a na základe toho vám navrhli vhodné ošetrenie.

Popraskané cievky

Popraskané cievky predstavujú nepríjemný, neestetický doplnok pokožky. Na odstránenie tohto kožného problému je často potrebná odborná starostlivosť, ktorú vám poskytneme pomocou najmodernejšieho lasera či inými efektívnymi ošetreniami.

Potenie

po fyzickej aktivite je normálne. Ak vás ale trápi potenie bez zjavnej príčiny, je na čase vyhľadať odbornú pomoc. Na našej klinike odborne posúdime možné príčiny vášho problému a navrhneme vám riešenie.

Strie

sú estetický problém, ktorý vzniká z pretrhnutia podkožného tkaniva hlavne pri zmene hmotnosti alebo hormonálnych zmenách. Ale máme aj na toto riešenie.