Celulitída

Známa aj ako pomarančová pokožka s hrbolčekmi, na ktorej zbavenie sa ponúkame LPG, čo je jediná procedúra so zaručenými výsledkami.

Dôvody pre návštevu

Chcem sa zbaviť nepekných hrbolčekov na tele.

Potrebujem zlepšiť elasticitu pokožky.

Krémy na celulitídu mi nepomáhajú.

Mám miernu nadváhu, ale aj keď cvičím, moja pokožka nevyzerá pekne.

Moje telo potrebuje detoxikovať a zbaviť sa opuchov.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Naše ošetrenia

Naši odborníci pre Vás určia to najvhodnejšie ošetrenie.
Pozrite si výber z ošetrení na našej klinike:

Charakteristika

Diagnostika je zväčša založená na vizuálnej analýze. Liečba celulitídy zahŕňa rôzne metódy vrátane konzervativných prístupov ako sú masáže, špeciálne krémy a prístrojové ošetrenia. Niet však nad prevenciu. Pravidelná strarostlivosť, hydratácia a cvičenie tieto nepríjemné estetické problémy minimalizujú, prípadne úplne zastavia.

Čo je LPG CELLU 6 Medical Endermológia?

Na celulitídu u nás odporúčame jedine LPG CELLU 6 Medical Endermológia. Jeho hlavným prínosom je využitie vylepšenej pokročilej technológie Endermológia, ktorá kombinuje odsávanie a masáž pokožky pomocou inovatívnych vákuových hlavíc a valcov.

Pre koho je procedúra určená?

Ak máte vizuálne príznaky hrbolčekov na tele, pokožka nie je hladká, máte miernu nadváhu, máte celulitídu, ale krémy na to určené mi nepomáhajú.

Príčiny vzniku

Celulitída je známa aj ako pomarančová pokožka a je bežným kozmetickým problémom, ktorý postihuje hlavne ženy. Príčiny jej vzniku su rôzne, či už ide o genetické faktory, hormonálne zmeny, životný štýl vrátane stravovacích návykov a fyzickej aktivity. Symptómy su väčšinou viditeľné vo forme nerovnomerných priehlbiniek alebo hrbolčekov na pokožke, často lokalizovaných na stehnách, zadku a brušku.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám