OmniluxTM LED Light Terapia

Zmeny na koži ako sú vrásky, akné alebo pigmentové škvrny môžu negatívne pôsobiť na naše sebavedomie. OmniluxTM LED Light terapia je jednou z možností, ako zlepšiť stav kože bez invazívnych postupov a s minimálnymi vedľajšími účinkami. Táto terapia môže pomôcť nielen s kožnými problémami, ako sú vrásky a akné, ale tiež s celkovou kvalitou pokožky.

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby, ako zlepšiť stav svojej pokožky.

Trápia ma pigmentové škvrny a chcem ich bezbolestnou metódou redukovať.

Mám akné, hľadám spôsoby na jeho redukciu a obnovenie krásnej pleti.

Chcem zlepšiť stav svojej pleti, dodať jej pružnosť a prirodzené zdravie.

A mnohé iné...

Je čas prestať sa trápiť!

Záväznú objednávku môžete dohodnúť telefonicky PO-PI medzi 8:00-18:00h alebo cez formulár.

Tento zákrok vykonávame na pobočke:

Žilina: +421 948 293 965 objednavky@dermabelle.sk

Objednávka cez formulár

Charakteristika

OmniluxTM LED Light terapia je neinvazívna metóda fototerapie, ktorá využíva svetlo na liečbu kožných problémov a na zlepšenie celkovej kvality a zdravia pokožky. OmniluxTM LED maska má preukázateľné omladzujúce účinky. Používa sa nielen na kožné problémy ako sú vrásky či popraskané cievky, ale aj na podporu liečby akné a odstránenie pigmentových nedokonalostí. Svojimi účinkami tiež vyhladzuje a zjednocuje textúru pokožky.

Trvanie
ošetrenia

od 10 min

Počet
sedení

3-5 ošetrení týždenne

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Prestaňte sa trápiť!

Liečba / aplikácia

Princíp OmniluxTM LED Light terapie spočíva vo vyžarovaní dvoch svetelných dĺžok svetla do pokožky. Ide o červenú a infračervenú vlnovú dĺžku. Červené svetlo zmierňuje zápal, začervenanie a pomáha urýchľovať cirkuláciu, výsledkom čoho je plnšia a žiarivejšia pleť. Infračervené svetlo sa zameriava na hlbšie fibroblasty, ktoré stimulujú produkciu kolagénu a elastínu a výrazne redukujú viditeľné príznaky starnutia.

Výhody liečby

  • Bezbolestné a neinvazívne ošetrenie
  • Žiadne vedľajšie účinky
  • Pre všetky vekové kategórie
  • Rýchla a komfortná procedúra

After Care

Pri návšteve kliniky vás prevedieme procesom liečby a radi vám zodpovieme všetky vaše otázky. Naša starostlivosť o vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám