Svetelná terapia

Regenerujte pokožku a doprajte si relax pomocou svetelnej terapie. Jej výhody spočívajú aj v znížení únavy spôsobenej nedostatkom denného svetla. Terapia svetlom navyše posilní váš imunitný systém, zníži zápal či urýchli hojenie rán. Zároveň spomaľuje proces starnutia stimuláciou kolagénu a pomáha pri bolesti.

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Mám pokožku so sklonom k ekzémom či iným dermatologickým problémom.

Chcem posilniť svoj imunitný systém.

Hľadám spôsoby ako bojovať proti akné.

Hľadám spôsoby ako odstrániť stuhnutosť svalov a zbaviť sa bolesti chrbta či kĺbov.

Cítim sa unavene, mám problémy so spánkom.

Hľadám spôsoby pre urýchlenie hojenia rán.

A mnohé iné...

Je čas prestať sa trápiť!

Záväznú objednávku môžete dohodnúť telefonicky PO-PI medzi 8:00-18:00h alebo cez formulár.

Tento zákrok vykonávame na pobočke:

Žilina: +421 948 293 965 objednavky@dermabelle.sk

Objednávka cez formulár

Charakteristika

OmniluxTM LED Light

Táto neinvazívna metóda fototerapie využíva svetlo na liečbu kožných problémov a na zlepšenie celkovej kvality pokožky. OmniluxTM LED maska má preukázateľné omladzujúce účinky. Používa sa nielen na kožné problémy ako sú vrásky či popraskané cievky, ale aj na podporu liečby akné a odstránenie pigmentových nedokonalostí. Svojimi účinkami tiež vyhladzuje a zjednocuje textúru pokožky.

Bluelight

Calming Bluelight je vysoko účinná bezbolestná technológia LED diódami so špecifickou vlnovou dĺžkou, pozitívne pôsobiaca na regeneráciu pokožky. Použitie modrého svetla patrí k najúčinnejším metódam pri starostlivosti o problematickú pokožku. Jeho výhody spočívajú ako v liečbe kožných ochorení, tak aj ako doplnok liečby depresie či pri poruchách spánku.

Zepter Bioptron

Pri tomto type terapie rozličné vlnové dĺžky svetla spúšťajú biologické a bunkové reakcie. Svetlo je absorbované živými tkanivami, pričom sa zvyšuje hladina ATP (adenozín trifosfátu), ktorý zlepšuje metabolizmus buniek. Výsledkom je zvýšená bunková energia, zvýšená mikro-cirkulácia a bunková aktivita. Taktiež produkcia kolagénu a elastínu.

Terapeutická lampa TDP CQ-36 s minerálnu platňou

Terapeutická lampa TDP lieči širokú škálu bolestí od povrchových, športových, ortopedických až po internú medicínu. Prístroj sa obľube teší najmä vďaka pozitívnym referenciám, kedy miliónom ľudí priniesol zmiernenie až úplne vyliečenie ochorenia. Využívaný je okrem zmiernenia bolestí aj na pomoc s nespavosťou či ako podporná liečba astmy.

LED terapia

LED terapia rieši rôzne kožné problémy. Rôzne varianty svetla majú osobité účinky. Modré svetlo je najvhodnejšie na liečbu akné, červené svetlo zvyšuje produkciu kolagénu a stimuluje fibroblasty, žlté svetlo zlepšuje krvnú a lymfatickú cirkuláciu a zelené svetlo reguluje pigmentačné prejavy.

Cenník

Zákrok Cena
Omnilux - 10min 15€
Zepter Bioptron 10min 15€

Trvanie
ošetrenia

od 10 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Prestaňte sa trápiť!

Liečba / aplikácia

OmniluxTM LED Light

Princíp OmniluxTM LED Light terapie spočíva vo vyžarovaní dvoch svetelných dĺžok svetla do pokožky. Ide o červenú a infračervenú vlnovú dĺžku. Červené svetlo zmierňuje zápal, začervenanie a pomáha urýchľovať cirkuláciu, výsledkom čoho je plnšia a žiarivejšia pleť. Infračervené svetlo sa zameriava na hlbšie fibroblasty, ktoré stimulujú produkciu kolagénu a elastínu a výrazne redukujú viditeľné príznaky starnutia.

Bluelight

Terapia modrým svetlom spočíva v nasmerovaní vlnových dĺžok modrého svetla na pokožku, cez ktorú sa dostáva k zdrojom kožných problémov. Túto terapiu odporúčame absolvovať na mesačnej báze.

Zepter Bioptron

Pri terapii pomocou Zepter Bioptron ide o nasmerovanie žltého alebo iného svetla na postihnuté oblasti, v ktorých sa začnú ozdravovacie procesy. Túto terapiu odporúčame absolvovať na mesačnej báze.

Terapeutická lampa TDP CQ-36 s minerálnu platňou

Ide o nechirurgický postup, ktorého základom je čierna keramická platňa, ktorá je kľúčovou technológiou. Po nahriatí (280 stupňov) vytvára špeciálny pás elektromagnetických vĺn, ktoré ľudské telo absorbuje a dočasným zvýšením krvného obehu vyvoláva pozitívne účinky. Procedúra trvá 20-30 minút.

After Care

Pri návšteve kliniky vás prevedieme procesom liečby a radi vám zodpovieme všetky vaše otázky. Naša starostlivosť o vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám