Endolift Eufoton

Redukcia ovísajúcej kože, nahromadeného tuku a omladenie pokožky. Podkožné minimálne invazívne laserové ošetrenie tváre a tela aktivujúce tvorbu nového kolagénu.

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Chcem sa zbaviť nahromadeného tuku na tvári.

Chcem stiahnuť prevísajúcu kožu na krku.

Potrebujem napnúť pokožku po odstránení nadmerného tuku.

Bojím sa rezania, chcem laserový zákrok.

A mnohé iné...

Je čas prestať sa trápiť!

Záväznú objednávku môžete dohodnúť telefonicky PO-PI medzi 8:00-18:00h alebo cez formulár.

Tento zákrok vykonávame na pobočke:

Žilina: +421 948 293 965 objednavky@dermabelle.sk

Objednávka cez formulár

Charakteristika

Endolift využíva technologiu laserovej energie a optických vlákien, čím dosahuje špičkové výsledky v oblasti estetickej medicíny na tvári a tele. Je prevratným nástrojom na omladenie pokožky tváre a formovanie postavy. Poskytuje širokú škálu výhod pre tých, ktrorí hľadajú naozaj účinné a
bazpečné riešenia na niekoľko rokov. Ide o ideálne ošetrenie za účelom:

 • remodelácie hlbokej a povrchovej vrstvy kože,
 • stiahnutia prevísajúcej kože,
 • aktivácie tvorby nového kolagénu,
 • eliminácie nahromadeného tuku.

Pacienti môžu do pár hodín po zákroku vykonávať bežné aktivity. Celá ošetrená oblasť sa bude postupne zlepšovať po dobu 3 mesiacov od ošetrenia, lebo sa v pokožke bude vytvárať nový kolagén.

Jemný opuch môže pretrvávať 3-7 dní s miernou necitlivosťou, ktorá sa ale skoro obnoví.

Zákroky pre tvár

Zmenšenie vrások - laserová energia Endoliftu stimuluje tvorbu kolagénu (kolagenáza) a elastínu v pokožke tváre, čo vedie k výraznému vyhladeniu vrások a to bez chirurgického zásahu! Prevratná technológia lasera dokáže po jedinom zakroku viditeľne zjemniť vrásky a zdvihnúť opadnuté kontúry tváre.

Zlepšenie kontúr tváre - krásne formuje a zvýrazňuje kontúry tváre tým, že redukuje tuk v určitých oblastiach, ako sú napr. líca, podbradok (dvojitá brada), efekt vedie k mladšiemu a definovateľnejšiemu vzhľadu profilu tváre.

Omladenie pokožky - zlepšuje tón a textúru pokožky tváre, čím sa dosiahne mladistvý vzhľad. Stimulácia kolagénu a elastínu vedie k napnutiu a pevnosti pokožky.

Minimalizácia rizika - endolift je minimálne invazívna procedúra, ktorá nevyžaduje chirurgický zásah a ani dlhodobé obdobie rekonavalescencie. To znamená, že zákazníci dosiahnu žiadúce výsledky s minimálnym rizikom a to bez nepohodlia či práceneschopnosti.

Zákroky pre telo

Laserová lipolýza - endolift využíva laserovú energiu na rozkladanie tukových buniek v podkoží. Tento proces umožňuje šetrné a presné znižovanie telesného tuku v oblastiach ako je bruško, boky , stehná či ramená.

Redukcia celulitídy a tuku - tým, že Endolift zlepšuje cirkuláciu krvi a lymfy v pokožke a stimuluje rozklad tukových buniek, užasné výsledky Endoliftu sú pri rekukcii u žien po pôrode a to na oblasti bruška, ktoré sa po ošetrení výrazne zmenší, zjemní a vyhladí aj klesnutá pokožka s kožnými záhybmi.

Bruško po pôrode - pre ženy, ktoré majú problém s popôrodným bruškom a nevidia výrazné zlepšenia pomocou žiadnych cvičení, je Endolift najlepšou voľbou. Laserová lipolýza výrazne zmierni problémovú obasť a pomôže dosiahnuť požadované výsledky.

Cenník

Zákrok Cena
Lifting tvár + podbradok (mimo okolia očí) 1400€
Lifting celá tvár + okolie očí + podbradok + krk 2000€
Lifting sánky + krk 1150€
Lifting očného okolia / očné vačky 750€
Lifting brucha 1400€
Lifting ramená / spodný triceps 1200€
Lifting vnútorné stehná 1300€
Lifting kolená 1100€
Lifting zadok 1100€
Lifting zadok + zadné stehná 1800€

Trvanie
ošetrenia

2-3h

Počet
sedení

1x

Opakovanie
ošetrenia

nie je treba

Prestaňte sa trápiť!

Liečba / aplikácia

Stiahnutie a redukcia prevísajúcej kože sa dosiahne vďaka aktivácii neokolagenézie a metabolickým funkciam v extracelulárnej matrici. Je striktne spojené so selektivitou použitého laserového paprsku, t.z. so špecifickou interakciou laserového svetla, ktoré selektívne ovplyvňuje vodu a tuk.

ENDOLIFT ošetrenie vyžaduje použitie Eufoton mikrooptických vlákien tenkých ako vlas s ľahkým zavedením bez rezov v podkoží.

Procedúru možno vykonávať s anestézou bez bolesti alebo bez anestézy s chladením s individuálnou citlivosťou pacienta.

Výhody liečby

 • žiadna alebo minimálna anestéza
 • bezpečná procedúra ambulantnej liečby
 • viditeľné okamžité výsledky
 • dlhodobý účinok 2-5 rokov podľa typu pacienta a životosprávy
 • len jedno ošetrenie
 • bez rezania so žiadnou alebo minimálnou rekonvalescenciou
 • možnosť kombinovať s frakčnou neablatívnou rejuvenizáciou

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám