Estetická dermatológia

predstavuje moderné postupy a technológie, ktoré vás zbavia trápenia sa s nedokonalosťami ako sú vrásky, ochabnutá pleť či nesúmerné kontúry tváre.

Pozrite si služby, ktoré ponúkame:

Botulotoxín

je ošetrenie, vďaka ktorému sa zbavíte mimických vrások. Ide o vyhladenie vrások pomocou vpichov botulotoxínových injekcií. Okrem iného je týmto spôsobom možné regulovať nadmerné potenie a účinne zabrániť migrénam.

Drakula Terapia

ponúka omladenie pleti vlastnými bunkami. Ide o prirodzenú hĺbkovú revitalizáciu, na ktorú sa využíva vlastná krvná plazma. Pleť dokonale obnoví a zrevitalizuje.

Fotorejuvenizácia- omladenie svetlom

je neinvazívna metóda na omladenie pleti, rieši popraskané cievky, nepravidelnú pigmentáciu aj rozšírené póry.

HA Plazmalifting

je inovatívne ošetrenie, ktorého cieľom je podpora tvorby vlastného kolagénu, intenzívna výživa a obnova pleti pomocou krvnej plazmy obohatenej o kyselinu hyalurónovú. Podporí mladistvý vzhľad pokožky, hydratuje ju a regeneruje.

Kyselina hyalurónová - výplňový implantát

okrem redukcie vrások pomáha rýchlejšie hojiť rany. Výplňové implantáty sú látky určené na vyplnenie kožných/tvárových nerovností, prepadnutých a ochabnutých miest na pokožke, redukciu vrások a korekciu mäkkých tkanív.

LPG CELLU 6 Medical Endermologia

je systém stimulácie svalového, kožného a podkožného tkaniva pre zmiernenie fibrózy, redukciu celulitídy, opuchu a svalového napätia, zlepšenie hojenia jaziev a krvného obehu.

Mezoterapia

je ošetrenie, ktorého cieľom je výrazné zlepšenie pokožky, spevnenie a prevencia proti starnutiu. Pomáha pri vypadávaní vlasov a zlepšuje ich kvalitu. Ide o aplikovanie vitamínového roztoku, ktorý pokožku omladí a napne.

Microneedling / DermaPen4

je ošetrenie kožných problémov ako sú jazvy po akné, strie či vrásky. Pri ošetrení dochádza k stimulácii kolagénu a elastínu v hlbších vrstvách kože, čo vedie k omladeniu a spevneniu pleti, redukcii vrások a jazvičiek.

Mikroihličková frakčná rádiofrekvencia (FRM)

výrazne inhibuje produkciu mazových žliaz, výsledkom je viditeľne omladená pleť, vypnutá pokožka, redukcia vrások a stiahnutie pórov či jaziev po akné.

Morpheus8

zahrieva tukové bunky v podkoží, čo spôsobuje ich postupné rozpúšťanie a znižovanie. Hlavne v oblastiach bruška, stehien, bokov a ramien.

OxyGeneoTM

zbaví vašu pleť od odumretých čiastočiek a pomocou vitamínových kapsúl v nej podporí správnu pigmentáciu, hĺbkovo ju vyživí a spevní jej textúru.

Plexr

predstavuje alternatívu k tradičnej chirurgii a plastickým zákrokom. Toto neinvazívne ošetrenie využíva plazmu na dosiahnutie rôznych estetických výsledkov, vďaka čomu je jeho použitie veľmi rozmanité.

Profhilo - kyselina hyalurónová

je injekčné ošetrenie, ktoré slúži na remodeláciu pleti. Spočíva v aplikovaní kyseliny hyalurónovej tesne pod povrch kože. Ide o jednu z najmodernejších procedúr s vynikajúcimi výsledkami.

Rádiofrekvencia

lieči zápalové procesy v koži, pomáha spevniť kontúry pokožky a má aj liftingový účinok. Hlbokým vrstvám pokožky dodá potrebnú energiu a stimuluje v nich tvorbu kolagénu. Je to špičková technológia, pri ktorej sa energia dostáva do hlbokých vrstiev kože.

Skinbooster Vital Injektor

je minimálne invazívne ošetrenie, ktoré podporuje zlepšenie kvality pokožky, spevnenie a prevenciu proti starnutiu. Pomáha pri obnove prirodzenej hydratácie a zjemnení vrások. Zlepšuje elasticitu kože posilnením tvorby kolagénu a elastínu.