Žilina

Objednajte sa

Odstránenie rozšírených a popraskaných cievok

Problematika rozšírených cievok na tvári a tele trápi v poslednej dobe čoraz viac ľudí. Napriek tomu, že vo väčšine prípadov nejde o závažný zdravotný problém, popraskané cievky bývajú neestetickým doplnkom pokožky, s ktorým mnohí z nás bojujú.

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Mám popraskané cievky, kvôli ktorým si cez leto nemôžem obliecť, čo chcem.

Vadia mi rozšírené cievky, hľadám možnosti ich odstránenia.

Na pokožke mám viditeľné cievky, chcem ich účinne odstrániť.

Hľadám bezbolestnú metódu zjednotenia pokožky a odstránenia popraskaných cievok.

A mnohé iné...

Je čas prestať sa trápiť!

Záväznú objednávku môžte zrealizovať telefonicky PO-PI medzi 8:00-18:00h na

+421 948 293 965, +421 41/270 8888
objednavky@dermabelle.sk
alebo cez

Objednávkový formulár

Charakteristika

Popraskané cievky môžete spozorovať ako malé červené čiarky, ktoré sa zvyknú rozširovať do tvaru pavučiny. Nazývajú sa aj „pavúčie cievky“. Viditeľné sú vďaka tomu, že sa nachádzajú tesne pod povrchom kože. Odborne červené žilky/cievky nazývame teleangiektázie. Spôsobené sú rôznymi faktormi. Najčastejšie ide o vystavenie sa slnečnému žiareniu, dedičnosť alebo klimatické vplyvy. Za ich výskyt môže aj hormonálna liečba či životný štýl. Pozorujeme ich jednotlivo alebo ako plošné zoskupenie do jedného celku. Ich odstraňovanie pomocou laserovej metódy je veľmi účinné, rýchle a bezbolestné. Navyše s viditeľnými účinkami už po niekoľkých sedeniach.

Pridruženým kožným problémom rozšírených a popraskaných cievok je tvorba hemangiómov - drobných červených výrastkov na koži. Ich veľkosť sa pohybuje od niekoľkých milimetrov až po niekoľko centimetrov. Vyskytujú sa jednotlivo, na tvári aj po tele.

Trvanie
ošetrenia

od 5 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Prestaňte sa trápiť!

Liečba / aplikácia

Na liečbu rozšírených a popraskaných cievok využívame najmodernejšiu techniku koagulácie založenú na účinku rádiofrekvenčných vĺn. Počas ošetrenia je svetlo z lasera nasmerované na oblasť rozšírených alebo popraskaných cievok. Zahrievanie hemoglobínu v postihnutej oblasti kože vedie k deštrukcii cievok a ich rozpusteniu späť do tela. Výsledkom je jednotná, čistá pleť. Zákrok je neinvazívny a bezbolestný. Jeho trvanie ako aj odporúčaný počet opakovaní ošetrenia závisí od veľkosti ošetrovanej plochy. Kombináciou presnosti lasera a odborným prístupom našich dermatológov vieme zaručiť Vašu spokojnosť s výsledkom ošetrenia.

Výhody liečby

  • Najnovšie technologické postupy
  • Zákrok vykonávaný erudovaným dermatológom
  • Bezbolestné a neinvazívne ošetrenie
  • Rýchla a presná metóda
  • Viditeľné účinky
  • Dodatočné vyšetrenie v prípade potreby
  • Po-aplikačná starostlivosť

After Care

Pri návšteve kliniky vás prevedieme procesom liečby a radi vám zodpovieme všetky vaše otázky. Naša starostlivosť o vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám