Ochlpenie

Napriek tomu, že ochlpenie je bežné, v niektorých prípadoch ide o nepríjemný estetický problém, ktorý je potrebné odborným spôsobom odstrániť.

Dôvody pre návštevu

Obťažuje ma nadmerná tvorba chĺpkov na tvári a tele.

Nechcem si stále holiť chĺpky na tvári a tele, hľadám ošetrenie s dlhotrvajúcim účinkom.

Kvôli nadmernému ochlpeniu sa necítim komfortne.

Chcem sa cítiť príťažlivo bez ochlpenia na tvári a tele.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Naše ošetrenia

Naši odborníci pre Vás určia to najvhodnejšie ošetrenie.
Pozrite si výber z ošetrení na našej klinike:

Charakteristika

Pri nadmernej produkcii mužských hormónov (androgénov) vzniká neželané ochlpenie, ktoré nepôsobí esteticky príťažlivo. Ochlpenie na tvári a tele sa dá odstrániť holením, čo je časovo náročnejšie a pracnejšie alebo u nás, laserovou metódou s dlhotrvajúcim účinkom.

Laserová epilácia špičkovým Alexandrovitým laserom Candela GentleLase PRO U je takmer bezbolestná metóda odstraňovania chĺpkov, pri ktorej laserový lúč prechádza kožou až ku vlasovej cibuľke. Premenou na tepelnú energiu spôsobí trvalé zničenie cibuľky chĺpku v aktívnej fáze rastu (preto sa musia jednotlivé zákroky po 4-5 týždňoch opakovať). Pokožka je počas zákroku chránená dynamickým chladiacim systémom DYNAMIC COOLING DEVICE (DCD), čím sa stáva zákrok komfortný. Vzhľadom k citlivému miestu ochlpenia, ktorým je tvár či telo, musí ošetrenie vykonávať skúsený špecialista.

Príčiny vzniku

Na vzniku ochlpenia na tvári sa môže podieľať mnoho faktorov. Poznanie ich príčin vám môže pomôcť s urýchlením liečenia:

  • Užívanie niektorých liekov
  • Prebytok mužských hormónov
  • Syndróm polycystických ovárií
  • Menopauza

Vitajte u nás

Ponúkame Vám