Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

Botulotoxín

Zbavte sa mimických vrások pomocou aplikácie botulotoxínu. Toto ošetrenie nielen, že odstráni vrásky, pomôže Vám aj s migrénou a navyše redukuje nežiaduce potenie.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby ako efektívne odstrániť vrásky.

Kvôli častému a nadmernému poteniu sa cítim nekomfortne.

Hľadám možnosti, ako zdvihnúť kútiky úst.

Začína sa mi tvoriť “vráska hnevu” medzi obočím, hľadám možnosti, ako ju odstrániť.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Aplikovanie botulotoxínu patrí medzi veľmi populárne ošetrenie v estetickej dermatológii. Ide o vyhladenie vrások pomocou vpichov botulotoxínových injekcií. Okrem iného je týmto spôsobom možné regulovať nadmerné potenie a účinne zabrániť migrénam.

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zbavte sa nežiaduceho potenia!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Ošetrenie spočíva vo vpichovaní botulotoxínu jemnou inzulínovou ihličkou. Ide o aplikáciu do mimických svalov alebo podkožia liečenej oblasti. Výsledok sa dostaví do 14 dní.

Výhody liečby

  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Bezpečná a účinná liečba
  • Viacúčelová liečba
  • Viditeľné výsledky do 14 dní

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.