Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

Fotorejuvenizácia

Vyriešte začervenané miesta na Vašej pleti pomocou intenzívneho pulzného svetla. Fotorejuvenizácia pôsobí na omladenie pleti, rieši popraskané cievky, nepravidelnú pigmentáciu aj rozšírené póry.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Chcem podporiť pružnosť svojej pokožky.

Mám popraskané cievky na tvári, hľadám riešenie na odstránenie.

Vrátila som sa z dovolenky, mám poškodenú pokožku od priamych slnečných lúčov.

Moja pleť nie je jednotná, mám problém s pigmentáciou.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Fotorejuvenizácia je liečebná, neinvazívna metóda na omladenie pleti. Rieši nedostatky na pleti spôsobené UV žiarením, popraskané cievky na tvári, rozšírené póry. Ide o jednoduchú a bezpečnú procedúru, ktorá má viditeľné účinky.

Trvanie
ošetrenia

30 - 50 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Podporte pružnosť svojej pokožky!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Ide o neinvazívny zákrok laserom, ktorý upravuje zmeny na pleti bez poškodenia povrchu pokožky a bez vyradenia z pracovného života.

Výhody liečby

  • Viacúčelová liečba
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Bezpečná a účinná liečba
  • Bezbolestná metóda
  • Neinvazívna metóda

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.