Žilina

Objednajte sa

Estetická dermatológia

Kyselina hyalurónová
- výplňový implantát

Podporte zdravie a pružnosť Vašej pokožky aplikovaním kyseliny hyalurónovej. Pomôže Vám s vyplnením tvárových nerovností aj s korekciou pier v prípade straty objemu.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby ako efektívne odstrániť vrásky.

Chcem podporiť pružnosť svojej pokožky.

Mám tenké pery, ktorým chýba objem, hľadám možnosti vyplnenia.

Moja pokožka je dehydrovaná, chcem podporiť jej odolnosť.

Hľadám možnosti ako vyhladiť svoju pleť.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Kyselina hyalurónová okrem redukcie vrások pomáha rýchlejšie hojiť rany. Výplňové implantáty sú látky určené na vyplnenie kožných/tvárových nerovností, prepadnutých a ochabnutých miest na pokožke, redukciu vrások a korekciu mäkkých tkanív.

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Podporte zdravie a pružnosť pokožky!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Ide o nechirurgický zákrok určený na zjemnenie vrások. Pri injekcii kyseliny hyalurónovej sa oblasť mierne vyplní. Ošetrenie sa odporúča absolvovať raz za 6 až 12 mesiacov.

Výhody liečby

  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Bezpečná a účinná liečba
  • Viacúčelová liečba
  • Viditeľné a dlhotrvajúce výsledky

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.