Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

Meranie hydratácie
v pokožke
- Moisture Control

Odmeraním hydratácie Vašej pokožky účinne a odborne navrhneme ďalšie postupy pre jej starostlivosť. Výsledky merania nám umožnia nastaviť individuálnym prístupom ošetrenia priamo na mieru.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Chcem vedieť ako sa správne starať o pleť.

Nie som si istá typom svojej pleti.

Chcem poznať možnosti hydratácie pokožky.

Mám suchú, unavenú pokožku.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Meraním hydratácie pomocou Corneometra je možné analyzovať hneď na začiatku stav pokožky. Na základe výsledných ukazovateľov vieme zvoliť správny a vhodný postup a typ ošetrenia pre danú pokožku.

Trvanie
ošetrenia

10 min

Počet
sedení

Jednorazovo

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zistite stav svojej pokožky!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Meranie hydratácie sa uskutočňuje aplikáciou sondy na pokožku. Zistením je úroveň hydratácie a správne nastavenie ďalšieho postupu starostlivosti.

Výhody liečby

  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Neinvazívne ošetrenie
  • Bez vedľajších účinkov
  • Jednoduchá metóda
  • Výsledky zistíte ihneď
  • Vhodná aj pre tehotné ženy

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.