Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

COOLifting

Doprajte si viditeľné omladenie pleti vďaka inovatívnej metóde COOLifting. Studený tok CO2 v kombinácii s vysokou koncentráciou atomizovaných aktívnych látok dodá vašej pokožke sviežosť a hydratáciu.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby ako omladiť svoju pokožku.

Hľadám možnosti ako sa zbaviť vrások a spomaliť starnutie.

Moja pleť je unavená a dehydratovaná.

Chcem svojej pokožke dopriať regeneráciu.

Hľadám spôsoby ako zlepšiť textúru a kvalitu pokožky.

Chcem vyskúšať metódu, po ktorej hneď uvidím pozitívne výsledky.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

COOLifting je revolučná metóda, ktorá spočíva v stimulácii kolagénu a elastínu. Zvyšuje okysličenie tkanív, čím prispieva k mladšiemu vzhľadu pomocou aplikácie chladu a tlaku na pokožku. Tento pokrokový spôsob liftingu tváre umožňuje vidieť výsledky takmer okamžite, preto ide o ideálne ošetrenie pred neplánovanými udalosťami.

Trvanie
ošetrenia

1 hod

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Spomaľte starnutie!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Metóda spočíva v aplikácii studeného CO2 na pokožku za pomoci tlaku. Výsledky uvidíte už po prvej návšteve. Opakovanie tejto procedúry odporúčame na týždňovej aj mesačnej báze.

Výhody liečby

  • Výsledky uvidíte už po prvej návšteve
  • Neinvazívne, inovatívne ošetrenie
  • Vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Bez vedľajších účinkov
  • Jednoduchá, rýchlo pôsobiaca aplikácia
  • Bezbolestná procedúra
  • Vhodná aj pre tehotné ženy

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.