Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

Skin scrubber

Zbavte sa nečistôt a doprajte svojej pleti hĺbkové čistenie pomocou Skin Scrubber. Toto ošetrenie navyše prekrví Vašu pokožku, čím jej dodá krajší a sviežejší vzhľad.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám spôsoby ako poskytnúť svojej pleti hĺbkové čistenie.

Chcem zlepšiť textúru a tón svojej pleti.

Hľadám možnosti ako odstrániť čierne bodky.

Mám suchú pleť so sklonom k šupinateniu.

Chcem svojej pleti dopriať revitalizáciu.

Potrebujem svoju pleť zjednotiť a dopriať jej potrebné vitamíny.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Ošetrenie Skin Scrubber využíva ultrazvukovú technológiu, pomocou ktorej jemne odlupuje odumreté kožné bunky a nečistoty z pokožky. Ultrazvukové vlny pomáhajú uvoľňovať a odstraňovať bunkové zvyšky z pórov, čo napomáha k výraznému oživeniu pleti.

Trvanie
ošetrenia

15 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Raz mesačne

Zbavte svoju pokožku nečistôt!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Ultrazvuková sonda zabezpečuje bezbolestné hĺbkové čistenie a tonizáciu pokožky. Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov sa toto ošetrenie odporúča absolvovať minimálne raz mesačne.

Výhody liečby

  • Všestranná metóda
  • Jednoduchá aplikácia
  • Neinvazívna liečba
  • Bez vedľajších účinkov
  • Bezbolestná aplikácia

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.