Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

Stimul-Lifting

Ošetrenie Stimul-Lifting spevní kontúry Vašej tváre, čím dosiahnete mladší a sviežejší vzhľad. Táto procedúra okrem pozdvihnutia pokožky zlepšuje krvný obeh a redukuje vrásky.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Hľadám možnosti ako poskytnúť svojej pleti svieži vzhľad.

Hľadám spôsoby pre omladenie svojej pleti.

Chcem spomaliť starnutie a redukovať vrásky.

Som po pôrode a chcem svojej pleti dopriať obnovu.

Chcem absolvovať neinvazívnu metódu s viditeľnými účinkami.

Chcem sa cítiť sebavedomejšie a mať pevnú a hladkú pokožku.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Stimul-Lifting je metóda založená na spevňovaní svalstva a aktivácii buniek pod pokožkou, čo vytvára pozitívne, dlhotrvajúce účinky. Ošetrenie stimuluje kožu, spevňuje uvoľnené svaly a nepriamym spôsobom zlepšuje mikrocirkuláciu a lymfatický obeh. Tým dokáže pozdvihnúť ochabnuté svalstvo kontúr tváre.

Trvanie
ošetrenia

40 min

Počet
sedení

Formou kúry

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Spomaľte starnutie!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Táto metóda sa vykonáva špeciálnou hlavicou, ktorá slúži na tonizáciu a selektívne spevnenie svalových skupín, ako aj pokožky tváre. Na dosiahnutie dlhotrvajúcich výsledkov odporúčame absolvovať 2 sedenia za rok.

Výhody liečby

  • Všestranná metóda
  • Jednoduchá aplikácia
  • Bez vedľajších účinkov
  • Výrazné a viditeľné výsledky
  • Vhodná aj pre tehotné ženy

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.