Tvár

Trápi Vás pleť?

Pozrite si problémy, s ktorými vám vedia naši odborníci pomôcť. Je čas prestať sa trápiť!

Akné

je jedným z najčastejších kožných problémov a postihuje až 80% populácie. Odbornou a komplexnou starostlivosťou je možné akné úspešne vyliečiť.

Jazvy po akné

sú častým následkom po liečení tohto kožného ochorenia. Vďaka inovatívnym ošetreniam je možné jazvy odstrániť alebo do veľkej miery ich výskyt na pokožke upraviť.

Mastná pleť

sa vyznačuje zhrubnutím štruktúry pokožky a jej výrazným leskom. Pravidelnou a odbornou starostlivosťou je možné redukovať mastnú pleť, znížiť riziko vzniku zápalových ochorení kože a prispieť k obnoveniu prirodzeného pH pokožky.

Ochlpenie na tvári

je úplne bežné, avšak v niektorých prípadoch ide o nepríjemný estetický problém. Zabudnite na holenie a príďte si dať neželané chĺpky odstrániť odborne laserovou metódou s dlhotrvajúcim účinkom.

Opuchy viečok

sú častým príznakom unaveného organizmu. Hoci nejde o pretrvávajúci stav, jeho výskytu sa dá účinne zabrániť. U nás sa starostlivosti okolo očí venujeme vhodne zvolenými ošetreniami a profesionálnymi postupmi.

Pigmentové škvrny

sú prejavom nepravidelnej pigmentácie a spôsobujú estetický problém. Dôležité je nechať si pokožku odborne posúdiť, aby sme charakterizovali o aký typ nepravidelnej pigmentácie ide a na základe toho vám navrhli vhodné ošetrenie.

Popraskané cievky

Popraskané cievky predstavujú nepríjemný, neestetický doplnok pokožky. Na odstránenie tohto kožného problému je často potrebná odborná starostlivosť, ktorú vám poskytneme pomocou najmodernejšieho lasera či inými efektívnymi ošetreniami.

Starnutie pleti, vrásky

spôsobujú mnohým z nás estetický problém, na ktorom chceme pracovať. Starnúca pokožka vyzerá bledšie, tenšie a bez života. Naše ošetrenia vám pomôžu spomaliť starnutie a cítiť sa opäť sviežo.

Strata pružnosti pleti

vzniká rôznymi príčinami, najmä pri zníženej tvorbe kolagénu. Dôkladnou starostlivosťou a odborným prístupom vrátime vašej pleti pružnosť, mladistvý vzhľad a podporíme opätovnú tvorbu kolagénu.

Suchá pokožka na tvári

už na pohľad pôsobí drsne a šupinato. Suchá pokožka postihuje ľudí všetkých vekových kategórií. Má mnoho príčin, no existuje viacero spôsobov na jej hydratáciu a znovuoživenie.

Výrastky a znamienka

vo väčšine prípadov nie sú zdravotným problémom, spôsobujú však obmedzenie z praktického aj estetického hľadiska. Nechajte si nechcené kožné výrastky ošetriť pomocou účinného lasera alebo inovatívnou rádiofrekvenčnou metódou.